Konu sipiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Azranın annesi tarafından oluşturulan Konu sipiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 611 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Konu sipiral
Konbuyu başlatan Azranın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doktor um bebeğin 45 günlük olduktan sonra sipiral taka bilirsin demişti ve bugün taktım inşallah hayırlısı olsun bi sorun olmasın özel de taktık yeterki güzel takılsın diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doktor um bebeğin 45 günlük olduktan sonra sipiral taka bilirsin demişti ve bugün taktım inşallah hayırlısı olsun bi sorun olmasın özel de taktık yeterki güzel takılsın diye
Bunun özeli devleti yok kuzum önemli olan vücudun kabul etmesi 🤦🏻‍♀️. Benim alerjim var diye kayrq da takmadı doktorlar ama bunda ne olursa olsun taktıracağım 😂😂. Hele bir 1 ay geçsin bende vucudum inşallah kaldırır diye dua ediyorum aşırı hassas çünkü 🤦🏻‍♀️. Hadi hayırlısı olsun senin için de

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Özel ve devlet ile alakasi var aslında canım devletin taktiği spiral ücretsiz hastene kendisi takıyor ve bunu her vücut kabul etmiyor benim ikinci takisim çünkü ilki kaydı 5 ay takılı kaldı sonra kontrolde kaydığını öğrendim daha sonra bu ücretli olandan aldım eczaneden bu sefer onu takdirdim bakalım 5 aydır takılı yani toplamda 1 senedir hemen hemen kullanıyorum bende ağrı yapıyor karın ağrısı birde adet dönemi çok uzuyor ve yoğun kanamali geçiyor sen dikkat et enfeksiyondan bile kayıyor ve çok ağır kaldırma

Ümmühan0128

Kayıtlı Üye
rank
Bunun özeli devleti yok kuzum önemli olan vücudun kabul etmesi 🤦🏻‍♀️. Benim alerjim var diye kayrq da takmadı doktorlar ama bunda ne olursa olsun taktıracağım 😂😂. Hele bir 1 ay geçsin bende vucudum inşallah kaldırır diye dua ediyorum aşırı hassas çünkü 🤦🏻‍♀️. Hadi hayırlısı olsun senin için de
Aynen benimde vücudum kabul etmedi hassas olanlara hormonlu spiral öneriyorlar

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyi yaptın canm bnde düşünüyorum doğumdan sonra bakalım acıyomu peki 🙄
Yani öyle çok az bişey öyle korkulacak bişey yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bakalım inşallah iyi gelir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özel ve devlet ile alakasi var aslında canım devletin taktiği spiral ücretsiz hastene kendisi takıyor ve bunu her vücut kabul etmiyor benim ikinci takisim çünkü ilki kaydı 5 ay takılı kaldı sonra kontrolde kaydığını öğrendim daha sonra bu ücretli olandan aldım eczaneden bu sefer onu takdirdim bakalım 5 aydır takılı yani toplamda 1 senedir hemen hemen kullanıyorum bende ağrı yapıyor karın ağrısı birde adet dönemi çok uzuyor ve yoğun kanamali geçiyor sen dikkat et enfeksiyondan bile kayıyor ve çok ağır kaldırma
Tmm canım teşekkür ederim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar