Sorum var Konum alta

• Konbuyu başlatan Zelal erdoğan
  • Toplam 61 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zelal erdoğan tarafından oluşturulan Konum alta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,991 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konum alta
Konbuyu başlatan Zelal erdoğan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Selamun Aleyküm Ben Doğuda Yaşıyorum 37 Yaşındayım Size Anlattığım Konuya Çok şaşıracaksiiniz Benim Çocuğum Yok Olmadı hec Yok çocuğum tedavide gördüm olmadı Kocam kuma getirdi kuman şimdi hamile 😪😪😪😪😰😰 artık dayanamiyommm bana yol gösterin napacak nplursinuz
sabret gulum allah sanada bir yol gösterir bir kapi acar
dogu taraflari giden kiza kefeninle bu eve gelirsin başka turlu gelirsen bu kapi sana kapali derler biliyorum onun icin sabret ablam sabir en buyuk yoldaşin olsun kardeşim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

belki bebek doğduktan sonra kendi evladin yerine koyarsin bağrina basarsin cocukta buyur seni ikinci annesi gibi sever sayar onun icin sabret cok zor anlıyorum allah kolaylik versin bol sabirlar versin ablam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

belki bebek doğduktan sonra kendi evladin yerine koyarsin bağrina basarsin cocukta buyur seni ikinci annesi gibi sever sayar onun icin sabret cok zor anlıyorum allah kolaylik versin bol sabirlar versin ablam

Z

Zelal erdoğan

Guest
sabret gulum allah sanada bir yol gösterir bir kapi acar
dogu taraflari giden kiza kefeninle bu eve gelirsin başka turlu gelirsen bu kapi sana kapali derler biliyorum onun icin sabret ablam sabir en buyuk yoldaşin olsun kardeşim
Kardeşim ailem asla kabul etmiyor sen benim içindekileri resmen söyledin doğumumuzun kefenle gel diyor babam😭😓😪

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Selamun Aleyküm Ben Doğuda Yaşıyorum 37 Yaşındayım Size Anlattığım Konuya Çok şaşıracaksiiniz Benim Çocuğum Yok Olmadı hec Yok çocuğum tedavide gördüm olmadı Kocam kuma getirdi kuman şimdi hamile 😪😪😪😪😰😰 artık dayanamiyommm bana yol gösterin napacak nplursinuz
Benim pek inanasım gelmedi veya kimseye güvenim kalmadı burda doğruysa Allah yardımcın olsun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bu konuya hiç şaşırmadım duydum gördüm. Sen Kumayı herşeyi kabul edip o evde kalmışsın bu saatten sonra da yapacak pekte bişey yok bana göre. ama Ailene git desem farklı durumlar olur az çok olacakları tahmin edebiliyorum senin açından. Kendi ayaklarımın üstünde dururum deyip kendine güveniyorsan evden çık git kendine yeni bir düzen kurarsın dayanamıyorum diyorsun. Yani Allah yardımcın olsun canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aleykümselam
Allah yardımcıniz olsun

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Çok tuhaf hamile veya çocuğu olmayan biri bu uygulamayı niye indirir ki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar