Sorum var Konum alta

• Konbuyu başlatan Zelal erdoğan
  • Toplam 61 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zelal erdoğan tarafından oluşturulan Konum alta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,003 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konum alta
Konbuyu başlatan Zelal erdoğan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kimseye yalan borcum yok şükürler olsun eğlence dalga olsun diye yazmadım ben derdimi söyledim yaşarsanız benim durumu nerden bilgen allah kimseye yaşarmasın
Kimse dalga geçiyorsunuz demedi hanımefendi sadece uygulamada bu aralar böyle konular çok açıldı ver hepsi yalandı insanları aldatmaya yönelik.. yani neden bu uygulamaya girip böyle bir dert yanma gereğinde bulundunuz peki yada neden burası başka bir yer minyoktu içini daha kaç tane uygulamada açtınız böyle.. sizlik bir problem yok ama cidden gerçekse Allah yardımcınız olsun yalansa da Allah'ım bildiği gibi yapsın..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence buda eğlenmeye gelmiş belli
Kapımız her zaman açık gelsin gelsin 😂😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Z

Zelal erdoğan

Guest
Bu konuya hiç şaşırmadım duydum gördüm. Sen Kumayı herşeyi kabul edip o evde kalmışsın bu saatten sonra da yapacak pekte bişey yok bana göre. ama Ailene git desem farklı durumlar olur az çok olacakları tahmin edebiliyorum senin açından. Kendi ayaklarımın üstünde dururum deyip kendine güveniyorsan evden çık git kendine yeni bir düzen kurarsın dayanamıyorum diyorsun. Yani Allah yardımcın olsun canım
Nereye git cem burda herkez akraba kimse iş vermez aileden dolayı başka imkanların olsa keşkem gitse sanırsam benim olayım dalga konusu bacım arkdaş sasirmadim yazmış ben yaşımı almış insanı dalga amacla yazmadım rabbim kimseyi bu duruma koymasın aile kabil etmiyor kefenle gel diyor napim namusumla yaşadım bu yaşıma kadar ezik bir inanasın kendimi savunamadım tek gerçek bu yaşayan bilir şartlar burda farklı hep ezild küfürler hakaretler yedim bazılarına hayal dalga gelir halen yaşıyorum birde kuma geldi ⁶aydır hamile benim hayatım basılarınki gibi güllük gülistanlık degil😭😭😭😓

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kimse dalga geçiyorsunuz demedi hanımefendi sadece uygulamada bu aralar böyle konular çok açıldı ver hepsi yalandı insanları aldatmaya yönelik.. yani neden bu uygulamaya girip böyle bir dert yanma gereğinde bulundunuz peki yada neden burası başka bir yer minyoktu içini daha kaç tane uygulamada açtınız böyle.. sizlik bir problem yok ama cidden gerçekse Allah yardımcınız olsun yalansa da Allah'ım bildiği gibi yapsın..

Kapımız her zaman açık gelsin gelsin 😂😂
Ben uygulamayı ilk bebeğim için indirdim sizinle çok sonradan tanıştım ama bilemiyorum sanki biliyor burda soru soruluyor da o sayede indirmiş uygulamayı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Nereye git cem burda herkez akraba kimse iş vermez aileden dolayı başka imkanların olsa keşkem gitse sanırsam benim olayım dalga konusu bacım arkdaş sasirmadim yazmış ben yaşımı almış insanı dalga amacla yazmadım rabbim kimseyi bu duruma koymasın aile kabil etmiyor kefenle gel diyor napim namusumla yaşadım bu yaşıma kadar ezik bir inanasın kendimi savunamadım tek gerçek bu yaşayan bilir şartlar burda farklı hep ezild küfürler hakaretler yedim bazılarına hayal dalga gelir halen yaşıyorum birde kuma geldi ⁶aydır hamile benim hayatım basılarınki gibi güllük gülistanlık degil😭😭😭😓
İyide bu kumanin çocuğu 6 aydır gözüne batmiyprdu da şimdi mi battı onu anlamadım. Çok rahatsızsan eğer al valizi çekip git o şehirden başka bir yere git iş bu çalış kadın sığınma evlerine git gül gibi bakarlar sana orda.

Ben uygulamayı ilk bebeğim için indirdim sizinle çok sonradan tanıştım ama bilemiyorum sanki biliyor burda soru soruluyor da o sayede indirmiş uygulamayı
Valla kuzum ben Kayraya hamile kaldıktan 2 ay sonra filan anca keşfedip buldum yemin ederim post açmayı bile 1 2 ayda anca öğrendim düeun . Millet patt patt yazıyor 😂😂

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hanımefendi niye inanlara böyle davranıyorsunuz burda çocuğu olmayan insan yokmu illa hamilemi olacak
Uygulamada şuan aadece hamile olanlar var ve olup bebeğini kaybeden insanlar var ilk sizsiniz çocuğu olmayıp uygulamaya giren burda çok şahit oldum çocuğu vefat edince bile tekrar gebe kalana kadar giden arkadaşları...

Tüm sayfalar yüklendi.