Sorum var Konum alta

• Konbuyu başlatan Zelal erdoğan
  • Toplam 61 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zelal erdoğan tarafından oluşturulan Konum alta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,993 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konum alta
Konbuyu başlatan Zelal erdoğan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Hanımefendi niye inanlara böyle davranıyorsunuz burda çocuğu olmayan insan yokmu illa hamilemi olacak
Hani burası gebelik sayfası ya, adı üstünde.. Hangi devirde yaşıyoruz bi dünya kurum kuruluş var hiç birşey yapamıyorsan elinde telefon var ara yardım iste birilerinden. Bu kadar cahil kafayla yaşamayın artık 2. Kadın olmak zorunda değilsin bunu kendine yakıştırmaman lazım..

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Selamun Aleyküm Ben Doğuda Yaşıyorum 37 Yaşındayım Size Anlattığım Konuya Çok şaşıracaksiiniz Benim Çocuğum Yok Olmadı hec Yok çocuğum tedavide gördüm olmadı Kocam kuma getirdi kuman şimdi hamile 😪😪😪😪😰😰 artık dayanamiyommm bana yol gösterin napacak nplursinuz
Aleykümselam çok üzücü bir durum Allah'ım yardımcın olsun inşallah 😟 senin bulunduğun ortamın şartlarını bilmediğim için yorum yapamıyorum ama keşke kuma gelmesine izin vermeseydin yada tedavi falan denenmedi mi olabilirdi belki 😟 dediğim gibi sizin oralarin şartları nedir bilmiyorum yani ne yorum yapsam havada kalır ben benim şartlarıma göre yorum yaparım sana uyar mı bilmiyorum. Ben Allah korusun zaten baştan kabul etmem kumayi hadi Allah korusun eşim getirdi zaten çeker giderim aileme olmasa da kendi ayaklarim üzerinde durur hayatımı çizerim sende de umarım bu güç vardır ve kendi ayakların üzerinde durursun çünkü çocuk doğduktan sonra senin için daha zor olacak maalesef 🥺

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hani burası gebelik sayfası ya, adı üstünde.. Hangi devirde yaşıyoruz bi dünya kurum kuruluş var hiç birşey yapamıyorsan elinde telefon var ara yardım iste birilerinden. Bu kadar cahil kafayla yaşamayın artık 2. Kadın olmak zorunda değilsin bunu kendine yakıştırmaman lazım..
Ayşenur hülya dikkat edin siz iyilikle konuşuyoruz yardım ediyorsunuz gene başınıza patlamasin

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
İyide bu kumanin çocuğu 6 aydır gözüne batmiyprdu da şimdi mi battı onu anlamadım. Çok rahatsızsan eğer al valizi çekip git o şehirden başka bir yere git iş bu çalış kadın sığınma evlerine git gül gibi bakarlar sana orda.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla kuzum ben Kayraya hamile kaldıktan 2 ay sonra filan anca keşfedip buldum yemin ederim post açmayı bile 1 2 ayda anca öğrendim düeun . Millet patt patt yazıyor 😂😂
Arkadaşım ve ablam demişti böyle bir uygulama var diye play store yazdım herhangi bir uygulamadan bu uygulamayı seçtim kaldım burada başka da indirmedim 😂 ama hamile olmasam hiç arama ihtiyacı duymazdım indirmezdim büyük ihtimalle 🤔🙄

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşım ve ablam demişti böyle bir uygulama var diye play store yazdım herhangi bir uygulamadan bu uygulamayı seçtim kaldım burada başka da indirmedim 😂 ama hamile olmasam hiç arama ihtiyacı duymazdım indirmezdim büyük ihtimalle 🤔🙄
Şimdi gitmiyorum burdan hem çok değerli kıymetli güzel bilgili anneler var bir daha dogurursam inşallah buraliyim yani

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamile olunca indirdim olmasaydım indiremedim bu uygulamayı ne işim varki burda
Bende hamile olduğumu öğrendikten sonra ablam ve arkadaşım önerdi böyle bir uygulama var gebelikle alakalı sorular soruluyor cevap veriliyor diye ama aslında ablam uzmanlar cevap veriyor demişti bende play storeda aradım bunu seçtim indirdim ablamın dediği uygulama değil ama sevdim burayı kaldım 🤗🤗

Şimdi gitmiyorum burdan hem çok değerli kıymetli güzel bilgili anneler var bir daha dogurursam inşallah buraliyim yani
Aynı bende öyle doğurdum ama gidemiyorum sevdiğim değer verdiğim insanlar var nadiren çürük elmalar çıkıyor ama büyük çoğunluğu çok iyi insanlar 🤗😍😍

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende hamile olduğumu öğrendikten sonra ablam ve arkadaşım önerdi böyle bir uygulama var gebelikle alakalı sorular soruluyor cevap veriliyor diye ama aslında ablam uzmanlar cevap veriyor demişti bende play storeda aradım bunu seçtim indirdim ablamın dediği uygulama değil ama sevdim burayı kaldım 🤗🤗

Aynı bende öyle doğurdum ama gidemiyorum sevdiğim değer verdiğim insanlar var nadiren çürük elmalar çıkıyor ama büyük çoğunluğu çok iyi insanlar 🤗😍😍
Aynen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar