Konum cildim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde İkraNur'annesi tarafından oluşturulan Konum cildim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 377 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konum cildim
Konbuyu başlatan İkraNur'annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

İkraNur'annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim biraz solgun bı cildim var yüzüme biraz parlaklık böyle biraz renk versi diye bı öneriniz varmi ya esmer tenliyim bide daha kotu oluyor sizin kulanip memnun kaldığınız bir şey varmı cevaplar için şimdiden teşekkür ederim 🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar benim biraz solgun bı cildim var yüzüme biraz parlaklık böyle biraz renk versi diye bı öneriniz varmi ya esmer tenliyim bide daha kotu oluyor sizin kulanip memnun kaldığınız bir şey varmı cevaplar için şimdiden teşekkür ederim 🥰
Bende şu köşede bekliyorum 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende şu köşede bekliyorum 🤭
Cevapları merak ediyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Mayayı bir kaç kere kullandım sora baıraktim çünkü bı arkadaşım yüzde. Tüyleri çoğaltıyor dedi
Hmm olabilir canım ama beyazlık açısından filan iyi geliyormuş ben denemedim hiç çok üşeniyorum böyle şeylere ya🤭 siyah maske aldım kocaman daha toplasan iki üç defa anca kullanmisimdir

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Saç rengi çok farkettiriyor ben sarıya boyattığımda hasta gibiydim sonra kızıl yaptım baya farketti şimdi boyamak zor geliyor diye kahve yaptım ten rengim yine biraz sarımsı görünüyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar