"KONUM EK GIDA HAKKINDA🤍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUM EK GIDA HAKKINDA🤍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,889 kez görüntülenmiş, 77 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı \"KONUM EK GIDA HAKKINDA🤍
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok valla bi eşim akşam yardım ediyor sağolsun 🥰
Kayınpederim benle yaşıyor kaynanam ben evlenmeden vefat etmiş ailem de farklı bir ilde 🥺
Ayy benim kaderim buu . Benimde kaynanam ben evlenmeden 1 yık önce vefat etmiş . Kayınbabamda ara ara gelir kalır gider. Ben Kırklarelindeyşm annegil Ankara 😂😂

Hemsirehanım❤️

Kayıtlı Üye
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Asenam neler vermeliyim 7 aylık
Kuzu ben larene sebze çorbalaei yapıyordum içine irmik koyup brokoli ıspanak karnibahqe her çeşit yapıyordum aynı şekilde meyve püresimide ben kendim yapıyordum muz elma evde ne varsa hepsini ocağa koyup usttune irmik koyup blendrdn geciryordum sabah kahvaltısında ise bebe bisküvisi ben kendim yapıyordum onu kullanıyordum 3 4 bebe bisküvisi içine labne ceviz pekmez bazende yoğurt koyuyordum

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kuzu ben larene sebze çorbalaei yapıyordum içine irmik koyup brokoli ıspanak karnibahqe her çeşit yapıyordum aynı şekilde meyve püresimide ben kendim yapıyordum muz elma evde ne varsa hepsini ocağa koyup usttune irmik koyup blendrdn geciryordum sabah kahvaltısında ise bebe bisküvisi ben kendim yapıyordum onu kullanıyordum 3 4 bebe bisküvisi içine labne ceviz pekmez bazende yoğurt koyuyordum
Bende bunları yapayım birtanem 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar