Konum Lazer

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde İkraNur'annesi tarafından oluşturulan Konum Lazer başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 753 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konum Lazer
Konbuyu başlatan İkraNur'annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

İkraNur'annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selam benim sorum lazer epilasyon makinalar evde kullanan var mı kullanıyorsanız hangi marka bide bı faydasin gördünüz mü detaylı anlatırsanız sevinirim almayı düşünüyorum da😊

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar selam benim sorum lazer epilasyon makinalar evde kullanan var mı kullanıyorsanız hangi marka bide bı faydasin gördünüz mü detaylı anlatırsanız sevinirim almayı düşünüyorum da😊
Canım ben evde kullanmadım ama 6-7 ay güzellik salonunda lazere gittim sonra hamile kalınca bir daha gidemedim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay onu bende almayı düşünüyorum ama nerde dinlesem ilk önce lazer tedavisi olup evde devamnı kendin getirmek için kullanın diyorlar. Ama faydasj ne denli bilmiyorum.

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben kullanmadım canım ama bizim burda bi abla kristal taş satıyor kolumda denedi ovalıyorsun tüy felan kalmadı çok güzel bişeye benzemiyor

İkraNur'annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben evde kullanmadım ama 6-7 ay güzellik salonunda lazere gittim sonra hamile kalınca bir daha gidemedim
Bi faydasin oldu mu peki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay onu bende almayı düşünüyorum ama nerde dinlesem ilk önce lazer tedavisi olup evde devamnı kendin getirmek için kullanın diyorlar. Ama faydasj ne denli bilmiyorum.
Ya ağda yapmak yerine onu kullanıyım diyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bi faydasin oldu mu peki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya ağda yapmak yerine onu kullanıyım diyorum
Evet faydası olmuştu ama tam gitmek gerekiyor tamamen bitene kadar gitmek gerekiyor ben hamile kalınca bıraktım birde hormonsal ilaçlar tekrar tüylenmeye yol açıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar