Konum Lazer

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde İkraNur'annesi tarafından oluşturulan Konum Lazer başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 767 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konum Lazer
Konbuyu başlatan İkraNur'annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

İkraNur'annesi

Kayıtlı Üye
rank

EMINE en

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selam benim sorum lazer epilasyon makinalar evde kullanan var mı kullanıyorsanız hangi marka bide bı faydasin gördünüz mü detaylı anlatırsanız sevinirim almayı düşünüyorum da😊
Merhaba canım bende philps ipl lumea 940 var Şubatın son günü almıştım özşanal'da indirimdeydi, 2 kez kullandim suanda yeni yeni çıkmaya başladı eltim kullanıyor koltuk alti ve kolda daha çıkmadı ayni zamanda almıştık ben hamile olduğumu öğrenince birakmak zorunda kaldım tavsiye ederim ama hamilelikte ve emzirme döneminde kullanılmıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canım bende philps ipl lumea 940 var Şubatın son günü almıştım özşanal'da indirimdeydi, 2 kez kullandim suanda yeni yeni çıkmaya başladı eltim kullanıyor koltuk alti ve kolda daha çıkmadı ayni zamanda almıştık ben hamile olduğumu öğrenince birakmak zorunda kaldım tavsiye ederim ama hamilelikte ve emzirme döneminde kullanılmıyor
Peki cihazı almadan önce hiç epilasyon yaptırdın mı yoksa ilk kez kendin mi lazeri kullanmaya başladın canım

Tüm sayfalar yüklendi.