"Konum Oğlum Hala Oturamıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Konum Oğlum Hala Oturamıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 959 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı \"Konum Oğlum Hala Oturamıyor
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim sancılarim 1 hafta önceden başlamışti normal doğumda 1 hafta hep ara ara sancım oluyor du bacaklarim sırtım kasiklarim ara ara ağrı yapıyordu doğuma üç gun kala da nişanım gelmişti zaten
Yok kuzum estağfurullah yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana
Ya işte nasıl biliyor musun bak anlatayım 🤦🏻‍♀️. İki gündür karnımda bir hafiflik var onun farkındayım ağrılar olmasa gebe değil gibiyim yani o derece birde 4 gündür filan ayıptır söylemesi ishalim . 2 3 gündür de bel ağrııs oluyor yürürken geçer diye yürüyorum bu sefer sancı kasıklarıma vuruyor birde rahmime aşırı baskı var hadi o bebeğin kafası bende ki akıntı miktarı da arttı . Kayra da biliyorsun bunların hiç birini yaşamadım 🤦🏻‍♀️o yüzden ne nasıl oluyor anlamıyorhm şuan bunlar normal mi onuda anlamıyorum bebek kendini sürekki kasıyor bir yerde 20 30 dakika öyle bekliyor resmen .

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya işte nasıl biliyor musun bak anlatayım 🤦🏻‍♀️. İki gündür karnımda bir hafiflik var onun farkındayım ağrılar olmasa gebe değil gibiyim yani o derece birde 4 gündür filan ayıptır söylemesi ishalim . 2 3 gündür de bel ağrııs oluyor yürürken geçer diye yürüyorum bu sefer sancı kasıklarıma vuruyor birde rahmime aşırı baskı var hadi o bebeğin kafası bende ki akıntı miktarı da arttı . Kayra da biliyorsun bunların hiç birini yaşamadım 🤦🏻‍♀️o yüzden ne nasıl oluyor anlamıyorhm şuan bunlar normal mi onuda anlamıyorum bebek kendini sürekki kasıyor bir yerde 20 30 dakika öyle bekliyor resmen .
Valla kuzum ishal bel ağrısı kasik ağrısı ve hele ki bir rahatlama hissetmen bebeğin aşağı inmesinden doğum pozisyonunu almasından kaynaklı bence bayramdan önce doğum olur gibi tabi Allah bilir de yine hayırlısı inşallah

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Gül gül 😂😂. Kız canımı okuyor resmen ağzımın içi zehie gibi 🤦🏻‍♀️ yemek yiyoeum geçsin diye 10 dakika geçiyor yine 🤦🏻‍♀️. Hayır kendini toplamasa neyse sürekli totosunu ittirip yarım saat öyle bekliyor 🤦🏻‍♀️
Anlıyorum cnm bende aynılarını yaşadım vallahi zor işin şakası güldüm ☺️ Rabb'im yardımcın olsun vallahi zor ya gebelik 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayır canm normal değil resmen doğum belirtileri bu o hafiflik heleki acilen bir doktora git kontrol için Ayşenur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla kuzum ishal bel ağrısı kasik ağrısı ve hele ki bir rahatlama hissetmen bebeğin aşağı inmesinden doğum pozisyonunu almasından kaynaklı bence bayramdan önce doğum olur gibi tabi Allah bilir de yine hayırlısı inşallah
Ya ama işte bayramdan önce olursa daha 36 haftalık oluyor korkum da o 🤦🏻‍♀️. Cuma günü randevum var dotkor bir şey der inşallah 🙏🏻

Cuma gününe randevum var balım o gün hem gün alacağım hemde kontrol olacağım 🤦🏻‍♀️. Bakalım hayırlısı ile gelsin şu minik cadı
Anlıyorum cnm bende aynılarını yaşadım vallahi zor işin şakası güldüm ☺️ Rabb'im yardımcın olsun vallahi zor ya gebelik 😔

Hayır canm normal değil resmen doğum belirtileri bu o hafiflik heleki acilen bir doktora git kontrol için Ayşenur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya ama işte bayramdan önce olursa daha 36 haftalık oluyor korkum da o 🤦🏻‍♀️. Cuma günü randevum var dotkor bir şey der inşallah 🙏🏻

Cuma gününe randevum var balım o gün hem gün alacağım hemde kontrol olacağım 🤦🏻‍♀️. Bakalım hayırlısı ile gelsin şu minik cadı
Korkma kuzum inşallah sağlıkla gelsin

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Amin canım haber verirsin bizede merak ediyorum inşallah sende doğurursun bir an önce kurtul ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar