"Konum Telefon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Konum Telefon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,113 kez görüntülenmiş, 87 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"Konum Telefon
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kız birken iyiydi iki tane ne zormuş ya kavga edip durdular yaomayin etmeyin demekten anam ağladi vallahi en son kardeşinin elini çok fena ısırdı büyüğu terlikle vurdum 🥺off ya napim artık sabrım taştı
Canım ya rabbim işini kolaylastirsin inşallah çocuk çok zor 2 tane daha zor tabi inşallah hemen büyürler

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım zararı yokmu gerçekten koruyor mu ben şimdi gitsem yaparlar mı sordum diyorlar hormonları bozuyor 🙄
Canım ben başta çok memnundum herşey eskisi gibiydi sonra bacak ağrılarım çoğaldı ve son üç aydır ayın tamamını adetli olarak geçiriyorum🥴hemşire bana dedi bütün korunma yöntemlerinin yan etkileri oluyo birinden birini mecbur seçeceksin bende bunu seçtim bu bana mantıklı geldi dediğim gibi memnundum ama sonrasında çok kötü oldum geçen doktora gittim acaba kis miyom filan mı varda böyle oldum dedim neyseki bişey çıkmadı ama doktor dediki bu üç aylık iğneyi kullananların çoğu şikayetçi bütün hastalarim bitmeyen adet sorunuyla geliyo dedi bana doğum kontrol hapı önerdi oda hormon bozukluğu yapıyor ama üç aylık igneyi tek seferde alıyorsun o zararlı işte dedi vücut bunu tek seferde alınca kabul etmesi zor dedi en azından hapı her gün aliyosun vücudun bunu alıştıra alistira hazmedecek dedi ama bilmiyorum şimdilik eşim korunuyo yazın özel hastaneye.gidip deri altı implanti düşünüyorum bakalım nolacak 🥴🥴🥴😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ya rabbim işini kolaylastirsin inşallah çocuk çok zor 2 tane daha zor tabi inşallah hemen büyürler
Saol canım Allah razı olsun gece boyunca vicdan azabı çektim yemin ederim ya🥴🥴🥴ne zormus ya anne olmak ,🥴annemin kıymetini şimdi daha iyi anlıyorum ama bu sefer de yanımda değil kurban olduğum annem 🥴😢

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım ben başta çok memnundum herşey eskisi gibiydi sonra bacak ağrılarım çoğaldı ve son üç aydır ayın tamamını adetli olarak geçiriyorum🥴hemşire bana dedi bütün korunma yöntemlerinin yan etkileri oluyo birinden birini mecbur seçeceksin bende bunu seçtim bu bana mantıklı geldi dediğim gibi memnundum ama sonrasında çok kötü oldum geçen doktora gittim acaba kis miyom filan mı varda böyle oldum dedim neyseki bişey çıkmadı ama doktor dediki bu üç aylık iğneyi kullananların çoğu şikayetçi bütün hastalarim bitmeyen adet sorunuyla geliyo dedi bana doğum kontrol hapı önerdi oda hormon bozukluğu yapıyor ama üç aylık igneyi tek seferde alıyorsun o zararlı işte dedi vücut bunu tek seferde alınca kabul etmesi zor dedi en azından hapı her gün aliyosun vücudun bunu alıştıra alistira hazmedecek dedi ama bilmiyorum şimdilik eşim korunuyo yazın özel hastaneye.gidip deri altı implanti düşünüyorum bakalım nolacak 🥴🥴🥴😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Saol canım Allah razı olsun gece boyunca vicdan azabı çektim yemin ederim ya🥴🥴🥴ne zormus ya anne olmak ,🥴annemin kıymetini şimdi daha iyi anlıyorum ama bu sefer de yanımda değil kurban olduğum annem 🥴😢
Yaa 😮 ben hayatta kullanmam kız o zaman o ilacı korktum su eşler adam.akilli korunsalr böyle.olmaz ki hamile kalmak için uğraşıyoruz kalmamak için uğraşıyoruz valla herşeyi kadınlar çekiyor bee 😏

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Geçen Hafta Çarşamba Cep Telefonu Aldım Kullanmadıgım Halde Sarjını indiriyor Biriyle Konuştugumda Isıniyor Başka Teleinla Degişim Yapılırmı?
Aldinda canm karantiya vermedilermi mesla burda ne alırsan karantiniya veriyorlar gidib deyisdire bilirsin isinmaqi iyi diyil bence

Tüm sayfalar yüklendi.