KONUMUZ ALERJI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan KONUMUZ ALERJI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 705 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KONUMUZ ALERJI
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Bazilariniz bilir 4 bucuk aylik kizim var ve alerji tanisi konulmuştu ama 4 aylik olduğunda hangi gidaya karsi olduguna dair test yapılacaktı ve bugün test yapıldı sonuc susam ve yumurta kizim suan beni emiyor doktor hayatında bunlar olmayacak dedi ve ayni zamanda Larenin cildi cok kuru ve egzama varmis bu alerji durumunu tetikliyormus bugun icinde bir tane losyon önerdi onu kullan dedi benim sorum suan her seyin içinde yumurta var ben napicam 😔😔🙄
Geçmiş olsun canım benimde oğlanın süt ve süt ürünleri ne alerjisi vardı yani bir yaşından sonra azaldı bizimkisi dikkatli olmak lazım canını sıkma inşallah geçer rabbim şifa versin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Geçici bir süre canım benim sabret protein ihtiyacını tahin helvasından karşılayabilirsin bolca sütte yapar
Ay Sağ ol canım benim bak bunu bilmiyordum Aynen tahin helva aldırayım da bol bol Ondan yiyeyim bari
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım benimde oğlanın süt ve süt ürünleri ne alerjisi vardı yani bir yaşından sonra azaldı bizimkisi dikkatli olmak lazım canını sıkma inşallah geçer rabbim şifa versin
Allah razı olsun kuzum benim inşallah inşallah geçer ya oğlum da hiçbir şey görmedim 8 yaşında ama yani şu an yeni nesil'in bebekleri gerçekten çok değişik Rabbim canlarını sag etsin de🤲 hiç duymadığımız şeyleri duyuyoruz vallha

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ay Sağ ol canım benim bak bunu bilmiyordum Aynen tahin helva aldırayım da bol bol Ondan yiyeyim bari
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun kuzum benim inşallah inşallah geçer ya oğlum da hiçbir şey görmedim 8 yaşında ama yani şu an yeni nesil'in bebekleri gerçekten çok değişik Rabbim canlarını sag etsin de🤲 hiç duymadığımız şeyleri duyuyoruz vallha
He valla ya şimdiki çocuklarda herşey çıkıyor ilaçlardan yediğimiz den bir sürü şey etkiliyor çocukları amin inşallah canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.