Konumuz diş 🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Konumuz diş 🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,671 kez görüntülenmiş, 117 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konumuz diş 🙄
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar Öncelikle merhaba kumsal Laren'in dişi çıktı alttan minicik ben biraz araştırma yaptım bu diş döneminde kullanılan jeller ve granürler jellerden taraftar değilim 2 tane ürün var şimdi kafama yatan biri bitkisel birinde çok tavsiye ettiler birinin ismi tetagil diğerinin ismi de desmino bunlardan kullanan var mı veya da kullandığınız herhangi başka bir ürün var mı tetagil olan bitkisel aynı zamanda en çok kafamı o yattı toz şeklinde ağızla dökülüyor jel değil Bana bir yardımcı olur musunuz🥺

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Öncelikle merhaba kumsal Laren'in dişi çıktı alttan minicik ben biraz araştırma yaptım bu diş döneminde kullanılan jeller ve granürler jellerden taraftar değilim 2 tane ürün var şimdi kafama yatan biri bitkisel birinde çok tavsiye ettiler birinin ismi tetagil diğerinin ismi de desmino bunlardan kullanan var mı veya da kullandığınız herhangi başka bir ürün var mı tetagil olan bitkisel aynı zamanda en çok kafamı o yattı toz şeklinde ağızla dökülüyor jel değil Bana bir yardımcı olur musunuz🥺
Hiç birini kullanmama gerek kalmadı kuzum bilen anneler yardımcı olur inşallah biz soğan koku prasa kokuyle veriyordum eline soğuk komprste yapıyorlar dış kaşıyıcı vb şeyler geçirdik insallh çok kolay geçer kuzum 🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar Öncelikle merhaba kumsalların dişi çıktı alttan minicik ben biraz araştırma yaptım bu diş döneminde kullanılan jeller ve granürler jellerden taraftar değilim 2 tane ürün var şimdi kafama yatan biri bitkisel birinde çok tavsiye ettiler birinin ismi tetagil diğerinin ismi de desmino bunlardan kullanan var mı veya da kullandığınız herhangi başka bir ürün var mı tetagil olan bitkisel aynı zamanda en çok kafamı o yattı toz şeklinde ağızla dökülüyor jel değil Bana bir yardımcı olur musunuz🥺
Ben onlardan kullanmadim hiç kuzum ya eline yeşil soğan sapı salatlalık havuç gibi şeyler verdim rahatlatsin diye arada ağrı kesici şurup verdim diş kaşıyıcılarini elinden eksik etmedim ayrıca bebe bisküvisi var çiğnemeye yardımcı olanindan ondan aldım verdim hafif taneli ve sert olduğu için dişini rahatlatıyor binevi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hiç birini kullanmama gerek kalmadı kuzum bilen anneler yardımcı olur inşallah biz soğan koku prasa kokuyle veriyordum eline soğuk komprste yapıyorlar dış kaşıyıcı vb şeyler geçirdik insallh çok kolay geçer kuzum 🙏
Ay inşallah kuzum benim ya acıyor herhalde ya Onları da vereceğim Aslında eline de cesaret edemiyorum yutarsa diye çok korkuyorum Allah var İnternetten İşte bu diş kaşıyıcı böyle fırça şeklinde ondan sipariş verdim O gelecek soğuk kompleks de acaba ağzı üşür mü hasta olur mu hani böyle emziğin içine su koyuyorlar buzluğa atıyorlar onu da soguk bir şekilde veriyorlar ama cesaret edemedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben onlardan kullanmadim hiç kuzum ya eline yeşil soğan sapı salatlalık havuç gibi şeyler verdim rahatlatsin diye arada ağrı kesici şurup verdim diş kaşıyıcılarini elinden eksik etmedim ayrıca bebe bisküvisi var çiğnemeye yardımcı olanindan ondan aldım verdim hafif taneli ve sert olduğu için dişini rahatlatıyor binevi
Markası ne kuzum bebe bisküvisinin ya bizde öyle bisküvisi kullanmiylruz larenin alerjisi olduğu için yumurtaya içinde de illaki yumurta vardır herhalde onun

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ay inşallah kuzum benim ya acıyor herhalde ya Onları da vereceğim Aslında eline de cesaret edemiyorum yutarsa diye çok korkuyorum Allah var İnternetten İşte bu diş kaşıyıcı böyle fırça şeklinde ondan sipariş verdim O gelecek soğuk kompleks de acaba ağzı üşür mü hasta olur mu hani böyle emziğin içine su koyuyorlar buzluğa atıyorlar onu da soguk bir şekilde veriyorlar ama cesaret edemedim
Sürekli verme soğuk şeklinde o emdikçe zaten ısınıyor Asel hep ıslak uslak yapmıştı yeşil soğan kökü çok iyi ağrı kesici gibiydi kuzum sen yanındayken ver eline yanında ol ne kdsr patlarsa erken onkdar oda rahat eder patlamış diş ağrı yapmaz çok ağırsi olursa da ağrı kesici verirsin sen yanında olunca ver eline isirsin kolay patlar kuzum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sürekli verme soğuk şeklinde o emdikçe zaten ısınıyor Asel hep ıslak uslak yapmıştı yeşil soğan kökü çok iyi ağrı kesici gibiydi kuzum sen yanındayken ver eline yanında ol ne kdsr patlarsa erken onkdar oda rahat eder patlamış diş ağrı yapmaz çok ağırsi olursa da ağrı kesici verirsin sen yanında olunca ver eline isirsin kolay patlar kuzum
Aliyim da deneyim o zman yesil sogan demi ve pirasa

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Asenacimm malesef dişimiz yok daha 🤭🤭🤭

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Asenam diş çıkarma belirtileri nelerdi acaba yeşil soğan iyiymiş biraz anestezi etkisi varmış dene istersen

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum inşallah kolayca cıkarır ♥️🤲🥰
Insallah kuzum yaa🥺🤲🙏

Gelir gelir merak etme canim

Gelir gelir merak etme canim
Asenam diş çıkarma belirtileri nelerdi acaba yeşil soğan iyiymiş biraz anestezi etkisi varmış dene istersen
Kuzum diş çıkarma belirtileri bizim şöyle oldu yaklaşık bir haftadır laren uyuyacağı zaman ağlıyor Yani resmen bağırıyordu uykuya dalamıyordu durduk yere ağlama krizlerine giriyordu ve yaklaşık da 15 gündür aşırı bir Saliye artışı vardı öyle böyle değildi Ben Kehribar kolye aldım da yani bir buçuk aydır falan kullanıyorum onun faydası olduğunu açıkçası düşünüyorum hani inanmıyordum bu diş çıkarma dönemindeki bebeklerde faydalı olduğunu söylemişlerdi Onun bize faydası olduğunu bir nebze olsun düşünüyorum ama en büyük önemli belirtilerinden biri salya ve ishal yani ishal de şöyle sürekli ishal değildi2-3 günlük bezini değiştirdiğimde 3 bezden biri ishaldi Diğer ikisi normaldi ve lareninde 4 gün önce falan ateşi oldu hatta korktum Ben dedim işte hasta oldu bayramın acısı çıkacak diyerek düşündüm hemen evde Parol vardı bir çay kaşığı Parol verdim ben gece de sürekli ağlayarak uyanıyordu Hani emmeye kalktığında uykusunda Ağlıyordu üç gün önce de patates yemeği yapmıştım ben lareninkini ayırdım tuz koymadım suyuna bandırıp ekmekle verecektim 2-3 kere verdim 3 4 verdiğimde elime böyle sivri bir şey dokundu Hatta korktum acaba cam falan mı kase falan mı Kırıldı bir şey mi vardı suyun içinde diyerek düşündüm Sonra bir baktım diş Şok geçirdim hafif kızarmış damağının olduğu yerde Hafif böyle kan gibi bir şey var büyük ihtimalle zorlanmış diş Bu da bunun huysuzluymuş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar