Sorum var Konumuz safra kesesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bedia demir tarafından oluşturulan Konumuz safra kesesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 648 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konumuz safra kesesi
Konbuyu başlatan Bedia demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yenibebe
Kızlara bende gebelik safra kesesi taşı çıktı doğumdan sonra gider dediler bugün öğleden sonra çok şiddetli ağrım doktor gitim ve safra kesesi taş dold unu ve enfeksiyon camurlaşma ve tek çare ameliyat diyor doktor bende bebeğim yeni çıktığı yapmak istemiyorum daha önce emzirme döneminde ameliyat olan varmi
Bn bebeğim 5 aylıkkn olmuştum canım

maçakızı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlara bende gebelik safra kesesi taşı çıktı doğumdan sonra gider dediler bugün öğleden sonra çok şiddetli ağrım doktor gitim ve safra kesesi taş dold unu ve enfeksiyon camurlaşma ve tek çare ameliyat diyor doktor bende bebeğim yeni çıktığı yapmak istemiyorum daha önce emzirme döneminde ameliyat olan varmi
Ben 1 sene çektim safra kesesi enfeksiyonu taşı çamurlaşma vardı yeni hamile olduğumu öğrendim 4 hafta 6 günlük ameliyat olma xanım tavsiye etmiyorum benim taşım kendiliğinden gitti hatta bu ayın 24 dünde usg var safra için daha önce olduğumda çıkmadı yok dediler yani uzun lafınkısası geçti gitti olma bekle bir süre Allahın izni ile kendiliğinden gider canım inşAllah 🤲 banada dediler safra kesesi taşı gitmez gitsede tekrarlar bilmem ne ama vAllahi benim gitti çok şükür inşAllah 🤲 seninde gider

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ben oldum 3 aylıkken canım asıl bana soracaksın bu durumu ne kadar erken ameliyat olursan o kadar iyi canım ben gebelikte çok çektim enfeksiyon vardı hergün doktordaydım doğum yaptım emziriyordum aynı zamanda 1 hafta mamayla besleyip kendimi elimle sağmak zorunda kaldım ilaçı vücudunda atmak için 2 gün emxirmesen bişey olmuyor ama kendini sapman gerekiyor narkoz vücüdüna karışıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

1,5 sene çektim çekilecek gibi değil canım demem o ki ne kadar erken o kadar iyi

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Ben oldum 3 aylıkken canım asıl bana soracaksın bu durumu ne kadar erken ameliyat olursan o kadar iyi canım ben gebelikte çok çektim enfeksiyon vardı hergün doktordaydım doğum yaptım emziriyordum aynı zamanda 1 hafta mamayla besleyip kendimi elimle sağmak zorunda kaldım ilaçı vücudunda atmak için 2 gün emxirmesen bişey olmuyor ama kendini sapman gerekiyor narkoz vücüdüna karışıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

1,5 sene çektim çekilecek gibi değil canım demem o ki ne kadar erken o kadar iyi
Bende yapacam büyük ihtimalle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar