Konumuz sütten kesme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz sütten kesme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,213 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konumuz sütten kesme
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar öncelikle hayırlı günler nasılsınız ne var ne yok mimikler nasıllar ?
Aslında sorum sütten kesme değil onu nasıl yapacağımı biliyorum benim derdim kestikten sonra kayraya kendi sütüm yerine ne verebilirim yani illaki ek gıdayı arttıracağım ama onun yerime mama mı başlayım yoksa normal süt mü vereyim bunu bilmiyorum 🤦🏻‍♀️. Gündüz bir kere uyuyor o ara emdiği için uyuyor aynı uykuyu emzirmeden nasıl devam ettirebilirim? Uyku düzeni bozukacak diye çok korkuyorum şuan 17 aylık oğlum 18 aylık olunca kesme işlemine başlayacağım ama sütün yerine ne vereceğimi bilmiyorum🥺
ben kizimi sütten kestiyimdə 7 aylikdi ve ben 2 aylik hamileydim.Ben devami normal sütlə yapdim halede öylə devam ediyoruz amma sütü suda katiyordum kamiz olmasin diye mesalen 150m süt kalanini su katiyordum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ya

sanırım benim sütün de tadı değişiyoe kayra iki üç gündür bir tuhaf memme diye ağlıhpr veriyorum bir kwre çekip bırakıp tekrar ağlıyor sonra almıyor uyku çok bastırırsa uyku haline alıp az az emip uyuyor hemen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayra pekmezi asla içmiyoe da yemiyor da çocuğa üzüm pekmezi aldım 1 aydıe zorla her sabah bir tatlı kaşığı veriyoeum suya koyup veriyoeum geri tükürüyor 😂😂

İnşaallah asenam bakalım kendi bıracaka gibi ama hayırlısı bakalım
Normal süt ver ama sadece gece ver çok süt kansızlık yapıyor gün içinde meyve suyu ver birde bir tane uyku arkadaşı olsun ona alışırsa emmek aklına gelmez hemen uyur benim kızımın bez bebeği var 3.5 yaşında hep onunla uyur

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ya

sanırım benim sütün de tadı değişiyoe kayra iki üç gündür bir tuhaf memme diye ağlıhpr veriyorum bir kwre çekip bırakıp tekrar ağlıyor sonra almıyor uyku çok bastırırsa uyku haline alıp az az emip uyuyor hemen

Kayra pekmezi asla içmiyoe da yemiyor da çocuğa üzüm pekmezi aldım 1 aydıe zorla her sabah bir tatlı kaşığı veriyoeum suya koyup veriyoeum geri tükürüyor 😂😂

İnşaallah asenam bakalım kendi bıracaka gibi ama hayırlısı bakalım
Tadı değişiyor acı oluyor süt ondan emmiyordur bir kaç güne sen bıraktırmasan da kendisi bırakacak sevmeyecek artık tadını, bide hamile olduğun için sütün kalitesi düşüyor ve tadı da değişiyor sağlıksız oluyor zaten onun seveceği şeyler yedir gün içinde oyala , akşam uykuda da ağladığında su içir bir iki ağlayacak ama içecek sonra birdaha hayatta uyanmaz,

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Normal süt ver ama sadece gece ver çok süt kansızlık yapıyor gün içinde meyve suyu ver birde bir tane uyku arkadaşı olsun ona alışırsa emmek aklına gelmez hemen uyur benim kızımın bez bebeği var 3.5 yaşında hep onunla uyur
Aahahhaa onun uyku arkadaşı beniö kolum 😂😂

Tadı değişiyor acı oluyor süt ondan emmiyordur bir kaç güne sen bıraktırmasan da kendisi bırakacak sevmeyecek artık tadını, bide hamile olduğun için sütün kalitesi düşüyor ve tadı da değişiyor sağlıksız oluyor zaten onun seveceği şeyler yedir gün içinde oyala , akşam uykuda da ağladığında su içir bir iki ağlayacak ama içecek sonra birdaha hayatta uyanmaz,
Tamam canım öyle yapayım çok teşekkür ederim ☺️

msnd

Kayıtlı Üye
rank
Bende bir soru sorsam cevaplarnisniz Ayşenur kusura bakma senin postunu kullanıyorum🙈 oğlum iki buçuk yaşına kadar anne sütü içti sonra hiç ağzına süt almadi halende içmez ona rağmen boyu çok uzun kemikli yapısı var ama süt olayı önemli her yaşta napsam iciremiyorum süt ne yapabilirim
Cevap verildi mi bakamadım ama sütten ziyade peynir yoğurt kefir bunlar daha faydalı. Bı yerde bı yazı okumuştum sütü süt olarak tüketmek israftır diyordu. Çünkü süt mayalaninca faydasi çok daha fazlaymis

Tüm sayfalar yüklendi.