Sorum var Konumuz tansiyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Didem ikra tarafından oluşturulan Konumuz tansiyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 524 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konumuz tansiyon
Konbuyu başlatan Didem ikra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar son 1 aydır uğraşıyordum ama 1 haftadır kafamı kaldıramıyorum. Bugün 5/ 3 gördüm 8/5 oluyor genelde nabzım 127 lerde panik olmalimiyim yoksa benim gibi olan varmi

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte tansiyondaki hafif oynamalar pek onemli olmasa da senin ciddi oynamalarin var ve nabzinda cok yuksek. Bu yuzden bir doktora gorunsen iyi olur.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar son 1 aydır uğraşıyordum ama 1 haftadır kafamı kaldıramıyorum. Bugün 5/ 3 gördüm 8/5 oluyor genelde nabzım 127 lerde panik olmalimiyim yoksa benim gibi olan varmi
Kuzum değerlerin sanki yüksek 🤷‍♀️ Istersen bi doktora görün gerekli ilac veya ne yiyip yemegecegin hakkinda seni yönlendirir
Suan kac haftaliksin

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte tansiyondaki hafif oynamalar pek onemli olmasa da senin ciddi oynamalarin var ve nabzinda cok yuksek. Bu yuzden bir doktora gorunsen iyi olur.

Kuzum değerlerin sanki yüksek 🤷‍♀️ Istersen bi doktora görün gerekli ilac veya ne yiyip yemegecegin hakkinda seni yönlendirir
Suan kac haftaliksin
32 canım. Kan değerlerim düşük malesef yükselmiyor heralde cuma randevum var dayana bilirsem ins
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cuma randevum var ama pek ilgili bir hastane değil. Çocukta bir sorun yoksa ne dediğini takmiyorlar

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
32 canım. Kan değerlerim düşük malesef yükselmiyor heralde cuma randevum var dayana bilirsem ins

Cuma randevum var ama pek ilgili bir hastane değil. Çocukta bir sorun yoksa ne dediğini takmiyorlar
Hayirli haberle gel insallah kuzum

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank

Daha iyi bir hastaneye git bence ne demek takmiyorlar

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
En yakınımda bu var diğerleri 2 minibüs gidene kadar ölürüm
Bacim ben 3 vasitayla hastaneye gidiyordum hamileyken, 31 haftada erken dogum riski olana kadar da tek basima gittim. Gidene kadar yaklasik 3 saat suruyordu. Ama cocugum icin diyor katlaniyordum. Eve dondugumde nasil ve nereye yatacagimi bilemiyordum resmen. Suanda da cocugum icin o kadar yolu katlaniyorum. Ayni senin gibi yakindaki hastane ilgisiz oldugu icin il merkezine gidiyordum resmen.
Tabii sen goze alamiyorsan yapacak birsey yok, Allah yardimcin olsun 🤲

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Bacim ben 3 vasitayla hastaneye gidiyordum hamileyken, 31 haftada erken dogum riski olana kadar da tek basima gittim. Gidene kadar yaklasik 3 saat suruyordu. Ama cocugum icin diyor katlaniyordum. Eve dondugumde nasil ve nereye yatacagimi bilemiyordum resmen. Suanda da cocugum icin o kadar yolu katlaniyorum. Ayni senin gibi yakindaki hastane ilgisiz oldugu icin il merkezine gidiyordum resmen.
Tabii sen goze alamiyorsan yapacak birsey yok, Allah yardimcin olsun 🤲
Tansiyondan dolayı cesaret edemiyorum yakındaki markete giderken bile kendimden geçiyorum. Şuan tek başıma yürüyüş bile yapamıyorum malesef. İns geçici bir durumdur.

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Tansiyondan dolayı cesaret edemiyorum yakındaki markete giderken bile kendimden geçiyorum. Şuan tek başıma yürüyüş bile yapamıyorum malesef. İns geçici bir durumdur.
İnsallah diyecegim de benim gebelik boyunca tansiyonum düşüktü, normal tuzla yemekleri hep yedim. Bol bol da tuzlu salatalik yedim. Oylelikle ayakta durdum ama tabii her bunyeyi ayni etkiler mi bilemem. Gecmis olsun bacim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar