Konumuz yine “REGL”🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz yine “REGL”🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,116 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Konumuz yine “REGL”🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben direk tekmeyi koydum ayrı odada uyuyor ama keşke bu tarifeyi hamile olmadan önce kullansaydım🤣🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oda mı kola yerleştiriliyor nasıl bişey
Aynen kürdan gibi bir şeymiş.Solaksan sağa, sağlaksan sol kolun altında en az kullanılan yerine küpe tabancası gibi bir şeyle tak diye takıyorlarmış.%100 diyorlar etkisini hem de 2 sene,istersen çıkarabiliyormuşsun da çok rahatmış.İlk aylar regli biraz bozuyormuş sadece ama o hepsinde var zaten

Ayrı odada uyumak çok etkili değil zaten annenin sesi bile liboduyu yerlere indirmeye yetiyor 😂😂😂

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kürdan gibi bir şeymiş.Solaksan sağa, sağlaksan sol kolun altında en az kullanılan yerine küpe tabancası gibi bir şeyle tak diye takıyorlarmış.%100 diyorlar etkisini hem de 2 sene,istersen çıkarabiliyormuşsun da çok rahatmış.İlk aylar regli biraz bozuyormuş sadece ama o hepsinde var zaten

Ayrı odada uyumak çok etkili değil zaten annenin sesi bile liboduyu yerlere indirmeye yetiyor 😂😂😂
Ahahahaha 🤣🤣🤣🤣öyle vallahi o dediğim de aynı tabanca gibi kola yerleştiriliyor acaba dediğimiz aynı şey mi, 🤣🤣

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim başım lanet regl ile belada 😂😂 her ay 5 gün gecikmeli oluyorum bu ay aslında ağustosun 29 nda olmam lazımdı normalde en son 24 temmuzda oldum gelin görün ki ben hala regl olmadım 🤦🏻‍♀️. Bugun 8. Gün ama ne ağrı nw ufak bir kan hiç bir şey yok şuan köydeyim bir kaç gündür ilçe buraya 1 saatlik ve biz ankaraya gidene kadar ilçeye gitmeyeceğiz kafayı yemek üzereyim hava değişikiği yüzünden desem zaten ayın 29 nda kendi evimdeydim ama yok artık her ay bu stresle yaşamakatn cidden bıktım ilk kez bu kadar ızun sürüyor geçen ay da gecikme olmuştu ama o sadece 4 gün sürmüştü
Aysenurcum ben dokdoruma sormuştum doğumdan sonra ilk iki sene bazı kadınların adet döngüsü degisebiliyomus bende aksine erken oluyorum beş gün bazen 6 gün bu ayı bekliyorum bakalım ne olacak zaten 8 gün suruyo benim bide üstüne erken oluyorum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ahahahaha 🤣🤣🤣🤣öyle vallahi o dediğim de aynı tabanca gibi kola yerleştiriliyor acaba dediğimiz aynı şey mi, 🤣🤣
Belki de aynı şeyi diyoruz ay var ya ilk duyduğumda 1500₺ydı ama şimdi kimbilir ne olmuştur 😅 Gerçi annemin evinden de ayrılasım yok o daha etkili ama neyse ne olur ne olmaz 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aysenurcum ben dokdoruma sormuştum doğumdan sonra ilk iki sene bazı kadınların adet döngüsü degisebiliyomus bende aksine erken oluyorum beş gün bazen 6 gün bu ayı bekliyorum bakalım ne olacak zaten 8 gün suruyo benim bide üstüne erken oluyorum
O zaman endişe etmeyim demi çünkü korundukta yani tamam geri çekilme yöntwmi korunma değil ama öyle korunuyoruz mecbur

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim başım lanet regl ile belada 😂😂 her ay 5 gün gecikmeli oluyorum bu ay aslında ağustosun 29 nda olmam lazımdı normalde en son 24 temmuzda oldum gelin görün ki ben hala regl olmadım 🤦🏻‍♀️. Bugun 8. Gün ama ne ağrı nw ufak bir kan hiç bir şey yok şuan köydeyim bir kaç gündür ilçe buraya 1 saatlik ve biz ankaraya gidene kadar ilçeye gitmeyeceğiz kafayı yemek üzereyim hava değişikiği yüzünden desem zaten ayın 29 nda kendi evimdeydim ama yok artık her ay bu stresle yaşamakatn cidden bıktım ilk kez bu kadar ızun sürüyor geçen ay da gecikme olmuştu ama o sadece 4 gün sürmüştü
Hakkında hayırlısı olsun canım,ama anladıgım kadarıyla yanlış anlama ozelıne gırmek ıstemem ama sadece eşım korunuyo sanırım nedeo ,kondom aylık ıgne yada uzun sure gebelık dusunmuyorsan spıral alabılırsın ,bu stresle yasanmaz bı kac kez bende yasadım o ıstemedıgın gebelık korkusu ınsanı ölup ölup dırılttırıyo ,bunlardan bırını yaparsan rahat eder kafan

anladım canm ama geri çekilme korunma yòntemi değil bak benim 3 çocuğum var 2 si bu şekilde oldu aylık iğneler var onlardan kullan yada doktoruna danış evlat çok güzel birşey ama peş peşe insan mahfoluyor
Bu yorumu okumadan cevap yazmısım canım kusura bakma

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hakkında hayırlısı olsun canım,ama anladıgım kadarıyla yanlış anlama ozelıne gırmek ıstemem ama sadece eşım korunuyo sanırım nedeo ,kondom aylık ıgne yada uzun sure gebelık dusunmuyorsan spıral alabılırsın ,bu stresle yasanmaz bı kac kez bende yasadım o ıstemedıgın gebelık korkusu ınsanı ölup ölup dırılttırıyo ,bunlardan bırını yaparsan rahat eder kafan

Bu yorumu okumadan cevap yazmısım canım kusura bakma
Estağfurullah kuzum ne kusuru 😘

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
O zaman endişe etmeyim demi çünkü korundukta yani tamam geri çekilme yöntwmi korunma değil ama öyle korunuyoruz mecbur
Etme canım hamileysende yapacak bişey yok zaten kuzum bende bazen geri çekilme yöntemiyle bazen afedersin kondomla korunuyorum maalesef oda sağlıklı değil olacaksa önüne gecemeyiz doğum kontrol hapini bende kullanmadm açıkçası

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
😁 Hadi hayırlı olsun kuzum 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar