Konumuz yine “REGL”🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz yine “REGL”🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,117 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Konumuz yine “REGL”🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Etme canım hamileysende yapacak bişey yok zaten kuzum bende bazen geri çekilme yöntemiyle bazen afedersin kondomla korunuyorum maalesef oda sağlıklı değil olacaksa önüne gecemeyiz doğum kontrol hapini bende kullanmadm açıkçası
Oy oy şeymam insan kafayı yiyor 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum doktor alerjileri sorunca bakır vw demir deyince takmakta vazgeçti çünkü normal kendim demir yada bakır tarzı bileklik kolye takınca bile kaşınmaktam ve olduğu yere kanatmaktam başka bir şey yapmıyor doktor riske atamadı
Spirali yine de bir dene bence kuzum bende taktıracağım da çok hasta oluyordum 7 gün sürüyordu 15 gün sonra yine hasta oluyordum

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank

Kuzum doktor alerjileri sorunca bakır vw demir deyince takmakta vazgeçti çünkü normal kendim demir yada bakır tarzı bileklik kolye takınca bile kaşınmaktam ve olduğu yere kanatmaktam başka bir şey yapmıyor doktor riske atamadın

Kuzum doktor alerjileri sorunca bakır vw demir deyince takmakta vazgeçti çünkü normal kendim demir yada bakır tarzı bileklik kolye takınca bile kaşınmaktam ve olduğu yere kanatmaktam başka bir şey yapmıyor doktor riske atamadı
Ne diyim aysenurcum Allah gönlüne göre versin inşallah hava değişimidir bu strsle yaşanmaz tabikide her ay oluyosan bide önlemini al bari vallahi ben bazen adamdan kaçıyorum bile yalan değil Allah'ın gücüne gidiyo ama korkuyorum korunurken hamile kalacam diye Allah affetsin suanlik ne ikinci çocuğu isteyim ne enerjim nede sabrım yok😊😊😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ne diyim aysenurcum Allah gönlüne göre versin inşallah hava değişimidir bu strsle yaşanmaz tabikide her ay oluyosan bide önlemini al bari vallahi ben bazen adamdan kaçıyorum bile yalan değil Allah'ın gücüne gidiyo ama korkuyorum korunurken hamile kalacam diye Allah affetsin suanlik ne ikinci çocuğu isteyim ne enerjim nede sabrım yok😊😊😊
Ona benimde gücüm yok 😂😂 hayırlısı bakalım bugun hasteneye gideceğiö mecbur zaten o ara kan da verdiririm

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar benim başım lanet regl ile belada 😂😂 her ay 5 gün gecikmeli oluyorum bu ay aslında ağustosun 29 nda olmam lazımdı normalde en son 24 temmuzda oldum gelin görün ki ben hala regl olmadım 🤦🏻‍♀️. Bugun 8. Gün ama ne ağrı nw ufak bir kan hiç bir şey yok şuan köydeyim bir kaç gündür ilçe buraya 1 saatlik ve biz ankaraya gidene kadar ilçeye gitmeyeceğiz kafayı yemek üzereyim hava değişikiği yüzünden desem zaten ayın 29 nda kendi evimdeydim ama yok artık her ay bu stresle yaşamakatn cidden bıktım ilk kez bu kadar ızun sürüyor geçen ay da gecikme olmuştu ama o sadece 4 gün sürmüştü
Oldumu canım regl naptin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar