Konumuz"Gebelik"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz\"Gebelik\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 722 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konumuz\"Gebelik\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selamın aleyküm canlarım benim. Şimdi bir soru soracağım sizlere benim teyzem 9 yıl ara ile yeniden evlendi 1 ay oluyor evleneli şuan adeti 5 gün geçmiş. Sizce düzensizlik mi yoksa gebelik varmıdır test yapacak ama pazaretsi günü kan verecek size danışayım dedim 9 yıl ara ile 2. Kez evlendiği için acaba ilk evlilikte ki gibi 1 2 ay duzenslik olur mu ki. Mesela benim ilk 2 ay duznesix olmuştu 2 3 gün geç yada önce gibi
Rabbim gönlündekini nasip etsin canım 🤲🌺

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım 🤲🏻.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Düzenli oluyor diye biliyorum kzuum hatta bu ay hiç regl sancısı da çekmedi diye biliyorum hala belirti yok çünkü

Amin csnim benim Allah razı olsun canım

BiDe öyle düşünüyoruz ama hayırlısı
Anladım canım dediğim gibi düzenli adet olan birisinde hemen gebelik olmasi çok olası. İnşallah hayırlısıyla nasip olsun 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız konu ismini duyunca hamilesin sandım dualar ederek konuya girdim 😂
Gelelim sorunun cevabına
Korunma yöntemleri neydi ?
Vücut Alışık olmadığı için, stres kaynaklı gecikme olabilir evlendiğim ilk zamanlar bendede olmuştu
Hamilelik olabilir
Korunma yok. 😂😂kuzum . Biliyorum biliyorum aksiyon olsun dedim 😂😂

Anladım canım dediğim gibi düzenli adet olan birisinde hemen gebelik olmasi çok olası. İnşallah hayırlısıyla nasip olsun 🤲
Amin canım

Selamın aleyküm canlarım benim. Şimdi bir soru soracağım sizlere benim teyzem 9 yıl ara ile yeniden evlendi 1 ay oluyor evleneli şuan adeti 5 gün geçmiş. Sizce düzensizlik mi yoksa gebelik varmıdır test yapacak ama pazaretsi günü kan verecek size danışayım dedim 9 yıl ara ile 2. Kez evlendiği için acaba ilk evlilikte ki gibi 1 2 ay duzenslik olur mu ki. Mesela benim ilk 2 ay duznesix olmuştu 2 3 gün geç yada önce gibi
İdrar testinde de çıkar kuzum 5 gün geçtiyse

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ama belki yeni bi bebiş geliyordur ben ilk evlendiğimde de düzensizlik yaşamamıştım 🤭

Canım her ikisi de olabilir , kesin ve net sonuç için kan tahlili yaptırsın canım☘️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar