Sorum var Konusma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde med tarafından oluşturulan Konusma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 202 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konusma
Konbuyu başlatan med
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Naznazo

Kayıtlı Üye
rank
Bence normal bazı çocuklar geç konuşur yani çevremde gördüğüm kadarıyla yazıyorum doktora götürdün mü peki canım ne dedi size

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bebebgım haftaya 11 aylık olacak ama hala anne baba gıbı bırsey demedı normal mi?
Peki evde onunla birebir konuşuyor musunuz canım ? 12 aylıkken doktor kontrolünde doktorun zatwn soracak sana anne baba gibi tekli şeyleri söylüyor mu diye bence 1 ay daha bekle ama sürekli konuş kısa ve anlaşılır olsun örneğin eşine çağırırken hadi babayı çağıralım deyip eşine ilk sen baba diye seslen sonra çocuğuna söylet ama eşin her seferinde efendim desin ve o baba yada anne dediğinde aşıeı mutlu olduğunu belli edin

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebebgım haftaya 11 aylık olacak ama hala anne baba gıbı bırsey demedı normal mi?
Kendisinin demesini bekleme derim sana benim kaynan sürekli oğluma ha babası diyor kaynanam konuşmayı bırakınca oda unutmuştu kaynanam geri demeye başlayınca oğlumda ha babası diyor sen devamlı söylersen öğretirsen konuşur

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Geç koonuşabilir ama sürekli bebeginle konuş bana anne vs cagirabilirsin babasini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar