KONU"Tuvalet eğitimi"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan KONU\"Tuvalet eğitimi\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 874 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KONU\"Tuvalet eğitimi\"
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Hmm anladım canım ben bez takmasam yapar hep ya daha dün bezini herşeyini çıkardık kızım hadi banyo yapacağız dedim banyoya gitti ama orada hemen kalebodura çiş yapmış hanfendi😅çiş kaka diyor mesela tuvaletin yerini biliyor tuvalete giderken yanımda götürüyorum annenin çişi gelmiş hadi tuvalete diyorum kapısına gidip veni bekliyor orada anne ne yapıyor diyorum çiş diyor bez ne demek biliyor ama nasıl yapacağım bilmiyorum bende tecrübe danışmak istedim çünkü 2 yaşında başlamam gerek 3 geç olur 2 yaşı da yaza denk geliyor güzel sıcaklarda hallederim diye düşündüm canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm alıştırma kilodu baya emici mi nasıl yani bir de gündüz hadi diyelim tuvalete yaptı ama gece çişini yaptı mı alıştırma kiloduna da geceleri nasıl hallettin canım nasıl gece çiş yapmamayı öğrendiler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm alıştırma kilodu baya emici mi nasıl yani bir de gündüz hadi diyelim tuvalete yaptı ama gece çişini yaptı mı alıştırma kiloduna da geceleri nasıl hallettin canım nasıl gece çiş yapmamayı öğrendiler

Hmm gece leri nasıl öğrendiler çiş yapmamayı peki
Canm alıştırma kilodu içi yumuşak bez dışıda pışamba kilot ama bez gibi gece uyumaya yakın tuvaletini yapdırıyorum öyle uyutuyorum çocuktan çocuğa değişiyo bnmkiler uyanıyolardı tuvaletleri gelince beni uyandırıyolar

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Evet hanımlar bizim 2 yaşımıza girmemize 4 ay kaldı yaza başlamayı düşünüyorum artık Allahın izniyle nasıl bir yol izleyeyim bu süreçte neler lazım olacak bana lazımlık alıştırma kilosu vs.sizler ne zaman nasıl başladınız?ne kadar zaman sürdü geceleri ne yaptınız gündüz nasıl yaptınız tecrübelerinize talibim 😘🌹
Ay bende köşede beklim benim kızda bi ay sonra iki yaşına girecek bende başlamak iistiyorum valla🥴🥴

Bi uyutmadan önce yaptırıyordum birde 1 saatte bir yada 1.5 saatte bir kaldırıp götürüyordum zaten ilk başlarda sürekli çişi gelecek ama alıştıkça kendini tutmayı bilip altına yapmayacak sen geceleri yatağa alez yada bebek bakım örtüleri oluyor ya onları ser 1 hafta biraz zorlanırsın ama alışıcak gece kesinlikle bezleme yada alıştırma kilodu takma ozaman gündüz alışır gece altına yapar dediğim gibi yap alışacak
Gece uyku halinde nasılsın kendini bilip yapmayacak işte orasınsa biraz şey yapıyorum hadi ben kaldırdım 1 buçuk saatte bir geceleri o uyku halinde bile tutacak yani inanası gelmiyor insanın valla ya😅😅

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Gece uyku halinde nasılsın kendini bilip yapmayacak işte orasınsa biraz şey yapıyorum hadi ben kaldırdım 1 buçuk saatte bir geceleri o uyku halinde bile tutacak yani inanası gelmiyor insanın valla ya😅😅
Kız 2 çocuk alıştırdım ben o şekil akşamları çok su verme gece dk başı çiş yapmıyor sonuçta sen ilk zamanlar 1 saatte bir götür tuvalete alışana kadar sonradan zaten alışıyor çişi gelince kendi uyanır ha uyanmazsa bir iki defa götürürsün

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet hanımlar bizim 2 yaşımıza girmemize 4 ay kaldı yaza başlamayı düşünüyorum artık Allahın izniyle nasıl bir yol izleyeyim bu süreçte neler lazım olacak bana lazımlık alıştırma kilosu vs.sizler ne zaman nasıl başladınız?ne kadar zaman sürdü geceleri ne yaptınız gündüz nasıl yaptınız tecrübelerinize talibim 😘🌹
Bende yorumları okuyayım kızıma başlıyorum yavaş yavaş

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kuzum nasıl gidiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar