Konya da iyi bir kadın doğum doktoru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NazlıCan tarafından oluşturulan Konya da iyi bir kadın doğum doktoru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,285 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konya da iyi bir kadın doğum doktoru
Konbuyu başlatan NazlıCan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prenses annesi 88

DuruVeYagizEfeninAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar Konya'da olup meram tıp fakültesinde iyi bir kadın doğum doktoruna giden ya da çok iyi diye duyum aldığınız bir doktor var mı?
Meram tıpta normal doğum hiç iyi değil canım 2 arkadaşımın bebeği öldü ben kendimde 2 kez muayene oldum sadece normal gebe poliklinigine sonra doğum evine geçtim 1.'yi de orada doğurdum kadın doğum üzerine gelişmiş biyer meram tipinda ameliyatı iyi doğum evine gitmek istersen Emel ÖZTÜRK var çok tatlı bi kadın kizimdayken beyhekimdeydi şuan orda tavsiye ederim randevu alabilirsen herkes onu tercih ettiği için sadece 1 kere alabildim inşallah dogumumda o denk gelir

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
Meram tıpta normal doğum hiç iyi değil canım 2 arkadaşımın bebeği öldü ben kendimde 2 kez muayene oldum sadece normal gebe poliklinigine sonra doğum evine geçtim 1.'yi de orada doğurdum kadın doğum üzerine gelişmiş biyer meram tipinda ameliyatı iyi doğum evine gitmek istersen Emel ÖZTÜRK var çok tatlı bi kadın kizimdayken beyhekimdeydi şuan orda tavsiye ederim randevu alabilirsen herkes onu tercih ettiği için sadece 1 kere alabildim inşallah dogumumda o denk gelir
Oraya da randevu alamıyorum niye böyle anlamadim ya heryer nasıl bu kadar dolu alanlar nasıl alıyor eve tikildim kaldim illa özele mi gitmek gerekiyor 😔 oradaki doktorlari da hiç onermiyorlar canim vala nerde nasil doğum yapicam bilmiyorum belirlediğim bi doktorum bile yok henüz 😔

DuruVeYagizEfeninAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Oraya da randevu alamıyorum niye böyle anlamadim ya heryer nasıl bu kadar dolu alanlar nasıl alıyor eve tikildim kaldim illa özele mi gitmek gerekiyor 😔 oradaki doktorlari da hiç onermiyorlar canim vala nerde nasil doğum yapicam bilmiyorum belirlediğim bi doktorum bile yok henüz 😔
Evet çok dolu ben hamileliğim boyunca 4 sefer gittim alabilirsem sonuncu olacak mhrsden alınmıyor zaten 182yi arıyorum hergun bugün bi daha deneyecem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar