Sorum var Konya Ssvd

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma1789 tarafından oluşturulan Konya Ssvd başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 374 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konya Ssvd
Konbuyu başlatan Fatma1789
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Fatma1789

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Arkadaslar Konyada yaşayip Ssvd olan var mı ? İlk bebeğimi 2015 yılında sezeryan olarak doğum yaptım şimdi 32 haftalik hamileyim normal istiyorum özel 15 bin tl istiyor devlette Ssvd destekleyen doktor bilen var mı acaba 🤔

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Arkadaslar Konyada yaşayip Ssvd olan var mı ? İlk bebeğimi 2015 yılında sezeryan olarak doğum yaptım şimdi 32 haftalik hamileyim normal istiyorum özel 15 bin tl istiyor devlette Ssvd destekleyen doktor bilen var mı acaba 🤔
Bunu hastanede bı doktora gidip öğrenebilirsin canım ama büyük ihtimalle desteklerler devlette zaten normal doğum taraftarı sorunun sıkıntın yoksa yaparlar canim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
@Demetdemet ssvd yapmıştı kuzum sana bilgi verir ama konya da değildi bildiğim kadarı ile

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ay demetim bende istiyorum inşallah olur
Normal dogum ki istiyorsun seninki demi sezaryandi canom
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hangi hastane de yaptınız doktorunuz kimdi acaba
Canım ben Almanya'da yasiyorum🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hangi hastane de yaptınız doktorunuz kimdi acaba
Canım ben Almanya'da yasiyorum🥰

Tüm sayfalar yüklendi.