Konyada 15 temmuza giden varmı acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🌹🌹Meleğin annesi zehra🌹🌹 tarafından oluşturulan Konyada 15 temmuza giden varmı acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 743 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konyada 15 temmuza giden varmı acil
Konbuyu başlatan 🌹🌹Meleğin annesi zehra🌹🌹
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🌹🌹Meleğin annesi zehra🌹🌹
M

Merver

Guest
Kızlar pek öven yok orayı kadın doğum doktorları nasıl
Ben kızıma hamileyken gitmiştim 15 temmuza doktorumda elmas uluerdi iyi bi doktordu doğumum gece oldu ebeyle doğum yaptım ne çok iyi ne çok kötü idare eder. Şimdide şehir hastenesine gidiyrm sürekli herşeye randevu atıyolar doktorlarınıda hiç sevemedim ilgilenmiyolar bilgilendirmiyolar hiç memnun değilim

Ben kızıma hamileyken gitmiştim 15 temmuza doktorumda elmas uluerdi iyi bi doktordu doğumum gece oldu ebeyle doğum yaptım ne çok iyi ne çok kötü idare eder. Şimdide şehir hastenesine gidiyrm sürekli herşeye randevu atıyolar doktorlarınıda hiç sevemedim ilgilenmiyolar bilgilendirmiyolar hiç memnun değilim
Tamam canım sağol

Kızlar pek öven yok orayı kadın doğum doktorları nasıl
Canım ablam orda doğum yapmıştı hiç memnun kalmadı ablama suni sancı vermeden kendi sancısı olmuyor defalarca sancım olmaz benim suni sancı ile yaptım diğer bebeklerini demesine rağmen suni sancı takmadilar sonra bebek çok beklediği için pisliğini yemiş 15 gün bebek yoğun bakımda kaldı yani hiç tavsiye etmem oraya gidene kadar tıpa git
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben Beyşehir devlet hastanesinde yapmıştım doğumu doktorum okadar iyiydi ki özel gibi ilgilendi çok memnun kaldım bidaha hamile kalsam aynı doktor olsa kesinlikle ona giderim adı Ahmet hasan ergindi

Son düzenleme:
Canım ablam orda doğum yapmıştı hiç memnun kalmadı ablama suni sancı vermeden kendi sancısı olmuyor defalarca sancım olmaz benim suni sancı ile yaptım diğer bebeklerini demesine rağmen suni sancı takmadilar sonra bebek çok beklediği için pisliğini yemiş 15 gün bebek yoğun bakımda kaldı yani hiç tavsiye etmem oraya gidene kadar tıpa git

Ben Beyşehir devlet hastanesinde yapmıştım doğumu doktorum okadar iyiydi ki özel gibi ilgilendi çok memnun kaldım bidaha hamile kalsam aynı doktor olsa kesinlikle ona giderim adı Ahmet hasan ergindi
Canm Bnde özele gidiyorum şimdi ya şehir hastanesi yada tıpa gitçem bakalm

Hep suriyeli dolu kuzum orasi ya ben hic memmun kalmadm
Ayynnn canm Suriyeli hastanesi olmuş
Hep suriyeli dolu kuzum orasi ya ben hic memmun kalmadm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar