Kordon bağlatma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ebrulii tarafından oluşturulan Kordon bağlatma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,691 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kordon bağlatma
Konbuyu başlatan Ebrulii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinay Annesi

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Banada baglat diyenler çok daha doğum yaptım cikrim bizimkiler diyo yine hamile kalmasa bari kordonları baglatsa dikt etseler at midem bulandı inanın vallho ne cahil bir aileye sahibim dedim allhin verdigine nasıl yok deyim ki günah çocuk riziktir nesedir onlara kalsa masraf bakacaniz kdr yapın filan ben 2 kardeşim 1 abim 1 ben sıkıntı ama ablam olsun isterdim zararı olmaz çocuğun sırf onlara inat yine hamile kalıp dogurcam 2 yıl sonra sütten kesince 2 yaşında olunca kızım eşimde onlara uyuyo dikt edelim diyo ama ben istiyorum hayırlısı ile tabiki kendim istedim için dogurcam sonradan eşim diyo 2 çocuk 5 yaşına gelince kızımız olur sonrada olmaz 2 tane ytr bende hep hayalim 3 çocuktu 3 istiyorum dedim o zmn sen çalışır bakarsın dedi ay kızlar bir zoruma gitti 3 de dogurcam inşallah doğunca öle bir bakar ki
İyi yaparsın canım benim eşim de evlendik bebek istemedi 1 buçuk yıl korundu sonra istedi ama Bi süre olmadı şimdi hamileyim çok şükür

cansuayaz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben bu sezeryanimda kordonları mi baglattirmayi düşünüyorum ama sonrasında sorun yasayanlar oldumu önerirmisiniz
kuzum geçen gün acile gittiğimde bi kadın geldi 5. ciye hamileymiş 2 sene önce sezeryan doğumunda kordonlarını bağlatmış ama yine hamile kalmış şikayet ettim hastaneyi dedi acildeki doktorda 700 kadından birinde olabiliyor dedi şikayet etmen birşeyi değiştirmez size imzalatılan kağıtta yazıyor dedi aklında bulunsun

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim eltim bağlamış ve çok pişman çok ağrı çekiyor çok sancıları oluyor ve kolay kolay ilesmiyor actirmayi bile düşünüyor şuan oderece yani
Yaa bende öyle duydum bi çok kişi öyleymiş baglatmiycam ozman ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kuzum geçen gün acile gittiğimde bi kadın geldi 5. ciye hamileymiş 2 sene önce sezeryan doğumunda kordonlarını bağlatmış ama yine hamile kalmış şikayet ettim hastaneyi dedi acildeki doktorda 700 kadından birinde olabiliyor dedi şikayet etmen birşeyi değiştirmez size imzalatılan kağıtta yazıyor dedi aklında bulunsun
Aaa ilk defa duydum oda çözüm değil demekki

cansuayaz

Kayıtlı Üye
rank
Yaa bende öyle duydum bi çok kişi öyleymiş baglatmiycam ozman ya

demekki canım doktor öyle anlatıyordu bende çok şaşırdım duyunca nasipde varsa hiç bir şekilde engel olamıyoruz canım

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Banada baglat diyenler çok daha doğum yaptım cikrim bizimkiler diyo yine hamile kalmasa bari kordonları baglatsa dikt etseler at midem bulandı inanın vallho ne cahil bir aileye sahibim dedim allhin verdigine nasıl yok deyim ki günah çocuk riziktir nesedir onlara kalsa masraf bakacaniz kdr yapın filan ben 2 kardeşim 1 abim 1 ben sıkıntı ama ablam olsun isterdim zararı olmaz çocuğun sırf onlara inat yine hamile kalıp dogurcam 2 yıl sonra sütten kesince 2 yaşında olunca kızım eşimde onlara uyuyo dikt edelim diyo ama ben istiyorum hayırlısı ile tabiki kendim istedim için dogurcam sonradan eşim diyo 2 çocuk 5 yaşına gelince kızımız olur sonrada olmaz 2 tane ytr bende hep hayalim 3 çocuktu 3 istiyorum dedim o zmn sen çalışır bakarsın dedi ay kızlar bir zoruma gitti 3 de dogurcam inşallah doğunca öle bir bakar ki
Canm kimseye bakma sen banada aile diyor 4 bebegim oldu 6 aynına girdi iste 1 tane yetmez mi ne yapican 4 tane çocuğu iste bu devirde cok cocuk olurmu ama kimse umrumda degil tabiki esimde kimse bize karışamaz diyor annesi var babası var bakma gucum var kime ne diyor kimseye ezdirmem beni ne benim aileme ne kendi ailesine

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar