Kordosentez

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Şubat Anneleri kategorisinde Cancuuuu tarafından oluşturulan Kordosentez başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 163 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Şubat Anneleri
Konu Başlığı Kordosentez
Konbuyu başlatan Cancuuuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Cancuuuu

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kordosentez yaptıran var mı acaba bir ay olcak hala sonuçlar çıkmadı 😕yedi aylık hamileyim dörtlü testim biraz yüksek cıktı sonra 24.haftada doktor ense kalınlığı biraz artmış sekiz mm dedi başka yerde de yok ense gayet normal dedi sonuçlar hala çıkmadı ölcem nerdeyse stresten lütfen yardımcı olur musunuz 😕

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar kordosentez yaptıran var mı acaba bir ay olcak hala sonuçlar çıkmadı 😕yedi aylık hamileyim dörtlü testim biraz yüksek cıktı sonra 24.haftada doktor ense kalınlığı biraz artmış sekiz mm dedi başka yerde de yok ense gayet normal dedi sonuçlar hala çıkmadı ölcem nerdeyse stresten lütfen yardımcı olur musunuz 😕
Tek bir doktora bağlı kalmamani öneririm başka bir doktora da görün doktorlarin veya ultrason cihazlarinin yanılma payı da yüksek korkma endişe etme

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sadece ense kalınlıüı tek başıma dowm sendorumu anlamına gelmez yani bebeğin ensesi kalın olabilir. Bunun yanı sıra el ve ayak parmaklarında eklemler 3 tane gözüktü ise sprun yok yada burun kemiği gözüktü şse korkma. Benim yengemim oğluna hep dowö swndprımlu dediler ensesi kalın diye 😂😂çocuğun cidden şuan bile ensesi kocaman ama sendrom yok

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sadece ense kalınlıüı tek başıma dowm sendorumu anlamına gelmez yani bebeğin ensesi kalın olabilir. Bunun yanı sıra el ve ayak parmaklarında eklemler 3 tane gözüktü ise sprun yok yada burun kemiği gözüktü şse korkma. Benim yengemim oğluna hep dowö swndprımlu dediler ensesi kalın diye 😂😂çocuğun cidden şuan bile ensesi kocaman ama sendrom yok
Katılıyorum ♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar