Korku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Beyza🌸🌸 tarafından oluşturulan Korku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 816 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Korku
Konbuyu başlatan Beyza🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🌸🌸

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 3 gündür çok iç yakıcı şekilde gece ağlayarak uyanıyo uyumadan süreler okuyorum zaten her gün başka ne yapabilirim bu durum beni çok üzüyo🥺
4 gündür benimki de öyle dün doktora gittik aç kaldığından ya da hazımsızlığı olduğundan yapar dedi ama internette de 8. ayda normal yazıyor
IMG_6038.jpg

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar kızım 3 gündür çok iç yakıcı şekilde gece ağlayarak uyanıyo uyumadan süreler okuyorum zaten her gün başka ne yapabilirim bu durum beni çok üzüyo🥺
Kıyamam ya iyi yapıyorsun bol bol oku bnmki gündüz ağlayınca gece de bir ara kalkıyor kız bir yaşına kadar böyle olblyrmus ha bizimki akşam üzeri sürekli ağlardı geçti simdi şükür

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam ya iyi yapıyorsun bol bol oku bnmki gündüz ağlayınca gece de bir ara kalkıyor kız bir yaşına kadar böyle olblyrmus ha bizimki akşam üzeri sürekli ağlardı geçti simdi şükür
Benim kız bir buçuk yaşında okuduğum halde oluyo bide canım ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

4 gündür benimki de öyle dün doktora gittik aç kaldığından ya da hazımsızlığı olduğundan yapar dedi ama internette de 8. ayda normal yazıyor Ekli dosyayı görüntüle 4476
Size de geçmiş olsun bence korkuyorlar uykuda

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benim kız bir buçuk yaşında okuduğum halde oluyo bide canım ya

Size de geçmiş olsun bence korkuyorlar uykuda
Bizim zamanımızda yoktu ya ataktır sendromdur bitmiyor bu yeni nesilin sendromu atağı 😅 kesin yine bir dönemden geçiyorlar 🥹

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Bizim zamanımızda yoktu ya ataktır sendromdur bitmiyor bu yeni nesilin sendromu atağı 😅 kesin yine bir dönemden geçiyorlar 🥹
Aynen her yaş bi sendrom çocuğun normal huyunu suyunu göremedik 😅

VAlla bilemedim ki canım ya gündüz birseylerden mi korkuyor ya da ağlıyor?
Sanmıyorum genelden oyun oynarız ara sıra bebek şarkıları dinler parka çıkarız sıklıkla

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar