Sorum var Korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💜Bir prenses bir prens a tarafından oluşturulan Korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 768 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korkuyorum
Konbuyu başlatan 💜Bir prenses bir prens a
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yagmurun annesi
Canım bende çok iş yapıyordum hamilelikte ama herkesinki bir değildir yinede dikkat et
Kuzum bu temizlik yüzünden halı kaldırmaktan dolap iteklemeden ilkim erken doğdu ve küveze kaldı bunun da erken doğmasını istemiyorum ve beni gören herkes karnın inmiş Buda erken doğar dediği an ben bitityorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar evimi badana yaptırıyorum ve 31 haftalık hamileyim bebeğime bişey olucak diye aklım gidiyor ve bütün iş üstümde varmı benim gibi sürekli iş yapan
Yardıma gelecek kimseniz yok mu? tüm işi kendiniz yapmayın madem bu kadar korkuyorsunuz neden son haftada badana yapma gereği duydunuz anlayamadım açıkcası en azından dinlenerek yapın ağır kaldırmayın

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar evimi badana yaptırıyorum ve 31 haftalık hamileyim bebeğime bişey olucak diye aklım gidiyor ve bütün iş üstümde varmı benim gibi sürekli iş yapan
Allah kolaylık versin canım sende farkındasın mecbursan yavaş yavaş dinlenerek yap. Ama evin durumu senin bebeğinden önemli değil

Kuzum ağır işler yapmamaya, bol bol dinlenmeye, yükseğe uzanmamaya özen göster. Erken doğuma sebebiyet verebilir Allah korusun
Yapmaya çalışıcam cnm teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım çok dikkat et kendine rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin insallah🤲
Teşekkür r ederim canım amin inşallah
Yardıma gelecek kimseniz yok mu? tüm işi kendiniz yapmayın madem bu kadar korkuyorsunuz neden son haftada badana yapma gereği duydunuz anlayamadım açıkcası en azından dinlenerek yapın ağır kaldırmayın
Cnm herşey nasip kısmet keşke senin dediğin gibi ni olsaydı ama bende birazda şans olsa yok malesef

Canım çok dikkat et kendine rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin insallah🤲
Cnm herşey nasip kısmet keşke senin dediğin gibi ni olsaydı ama bende birazda şans olsa yok malesef

Kuzum kendine dikkat et çok ağır işler yapma Allah yardımcın olsun
Sağol kuzum

Son düzenleme:

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bu temizlik yüzünden halı kaldırmaktan dolap iteklemeden ilkim erken doğdu ve küveze kaldı bunun da erken doğmasını istemiyorum ve beni gören herkes karnın inmiş Buda erken doğar dediği an ben bitityorum
Kesinlikle itmeli kakmalı kasıkları yoracak işler yapma sana tavsiyem zorladıkça bebek aşağı iner

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kolay gelsin canim Allah yardımcın olsun. Badana ne ki kizzz ben evi fayans yaptırdım yerdekileri söktüler sap atıldı ve yenisi takıldı 5 gün eve o pisliği usta birde oğlan var benim hasat oldum. Sonra her yer her yerde tabi kaç kere sil supur temizle. Ev full ayaktaydı. Senin en azından inşaat pisliği değil o daha zor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar