Sorum var Korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve Nur tarafından oluşturulan Korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,994 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korkuyorum
Konbuyu başlatan Merve Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğumdan korkuyorum ya daha doğuma 4 ay var ama aklımdan çıkmıyor 😔🤲😒😒
Hiç korkma rabbim kimseyi o darda bırakmıyor sen rabbime sığın bak benim de dördüncü olcak inşallah güzel düsunki güzel olsun Rabbim tüm evlat bekleyen herkese sağlıklı bir şekilde kucağına almaya nasip etsin inşallah canım dua et doğum anında derin derin nefes al Bir bakmışsın ki evladın meleğin Cennet kokulu kucağında kendini de strese sokma

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğumdan korkuyorum ya daha doğuma 4 ay var ama aklımdan çıkmıyor 😔🤲😒😒
Canim hic korkma allah yardim ediyor bende cok korkuyordum normal hayatta doguramam diyodum ama normal dogum yaptim sadece normal dogum yapanlari dinleme cunku insani korkutuyorlar ve bu seferde sen kafanda daha da cok kurup dahada cok kendini korkutuyorsun allaha dua et sadece allah kimsenin kaldiramayacagi yuku omuzlarina vermiyor kuzum allah saglikli bi sekilde bebegini kucagina almayi nasip etsin ☺️

Merve Nur

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkma rabbim kimseyi o darda bırakmıyor sen rabbime sığın bak benim de dördüncü olcak inşallah güzel düsunki güzel olsun Rabbim tüm evlat bekleyen herkese sağlıklı bir şekilde kucağına almaya nasip etsin inşallah canım dua et doğum anında derin derin nefes al Bir bakmışsın ki evladın meleğin Cennet kokulu kucağında kendini de strese sokma
Aminnnn inşaallah canım benim yaaaa hayırlı afiyetli bir şekilde kucağımiza almak nasip etsin inşallah mevlam inşallah strese de sokmam kendimi seninki normal doğum demi 4 de
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim hic korkma allah yardim ediyor bende cok korkuyordum normal hayatta doguramam diyodum ama normal dogum yaptim sadece normal dogum yapanlari dinleme cunku insani korkutuyorlar ve bu seferde sen kafanda daha da cok kurup dahada cok kendini korkutuyorsun allaha dua et sadece allah kimsenin kaldiramayacagi yuku omuzlarina vermiyor kuzum allah saglikli bi sekilde bebegini kucagina almayi nasip etsin ☺️
Aminnnn inşaallah canım benim ya dillerine sağlık bitanemm 🥰

O kucağına alacağın zamanı düşün canım. Rabbim sağlıkla hayırla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Aminnn İnşallah aminn 😘😘

O kucağına alacağın zamanı düşün canım. Rabbim sağlıkla hayırla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Aminnn İnşallah aminn 😘😘
Bende çok korkuyorum ama benimkisi sezaryan banada 5 ay kaldi
Sezeryan zormu canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Nasılsın Qamzem gözün aydın bebişini kucağına almışsın Rabbim analı babalı büyütsün İnşaAllah 🙏 nasıl gidiyor iki çocukla canım
Sağol canım benim Allah razı olsun çok şükür iyiyim sen nasılsın
Valla kuzum iyi diyelim iyi olsun zor oluyor da inşallah geçicek ya

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Aminnnn inşaallah canım benim yaaaa hayırlı afiyetli bir şekilde kucağımiza almak nasip etsin inşallah mevlam inşallah strese de sokmam kendimi seninki normal doğum demi 4 de

Aminnn İnşallah aminn 😘😘

Aminnn İnşallah aminn 😘😘

Sezeryan zormu canım
Yani biraz bebeği ilk ciktiklarinda sarsılıyor bide ilk ayağa kalktı da çok zor bide sezaryamda tek başındayım annem rihasizdi kaynam aramız iyi değil gelmedi benle 12 yaşındaki kız kardeşim.geldi tabi daha sonra annem dayamadi geldi benim için zordu yani

Merve Nur

Kayıtlı Üye
rank
Yani biraz bebeği ilk ciktiklarinda sarsılıyor bide ilk ayağa kalktı da çok zor bide sezaryamda tek başındayım annem rihasizdi kaynam aramız iyi değil gelmedi benle 12 yaşındaki kız kardeşim.geldi tabi daha sonra annem dayamadi geldi benim için zordu yani
Çok geçmiş olsun canim benim inşallah bu çok güzel geçer sonuçta kaç kat karnımızı açıyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar