Sorum var korkuyorum....

• Konbuyu başlatan ftm. drgt
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ftm. drgt tarafından oluşturulan korkuyorum.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 573 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı korkuyorum....
Konbuyu başlatan ftm. drgt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan HandanAnne

HandanAnne

Kayıtlı Üye
rank
36+4 deyim. Haftaya doğum var. Ne yazık kı kalpte parlaklık, beyinde kist denildi. Amniyosentez ıcın esım musade etmedi. Cok cekınıyorm. Ikıncı sezerynım arkamda bır cocugum daha var nasıl gırıcem vs dıye dusunuyorum. Acıkcası dogum hıc hıc ıstemıyorum:(
Bana böbrekte genişlik bağırsaktw parlaklık beyinde kist 22. Haftada denildi 2 hafta sonra da beyindeki geçmiş böbrekte iyi bağırsakta parlaklık devam dedi doğumdan sorna muayenede bir sorun olursa gelirsin fakülteye dedi uzman içini ferah tut erkekse bebek 30 yaş üzeriysen bu rikler hemen hemen çıkıyor herkeste bende baya sor günler geçirdim ama geçti Allaha sığın her türlüsüsenin sınavın saabh dlpuma gireceğim şimdiden dua edeceğim size Rabbim kalbinizi ferahlatsın Bebeğinizi sağ salim dünyaya getirmenizi nasib etsin 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana böbrekte genişlik bağırsaktw parlaklık beyinde kist 22. Haftada denildi 2 hafta sonra da beyindeki geçmiş böbrekte iyi bağırsakta parlaklık devam dedi doğumdan sorna muayenede bir sorun olursa gelirsin fakülteye dedi uzman içini ferah tut erkekse bebek 30 yaş üzeriysen bu rikler hemen hemen çıkıyor herkeste bende baya sor günler geçirdim ama geçti Allaha sığın her türlüsüsenin sınavın saabh dlpuma gireceğim şimdiden dua edeceğim size Rabbim kalbinizi ferahlatsın Bebeğinizi sağ salim dünyaya getirmenizi nasib etsin 🙏
Merhaba size dönmek istedim tekrar doğum yaptım çok şükür bebeğimde bana da söylenenler doğru çıkmadı senin de için rahat gir doğuma diye söylemek istedim çok şükür sağlıklıyız sizede sağlık diliyorum inşalah🧿🙏

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar