Sorum var Korkuyorumm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meed.. tarafından oluşturulan Korkuyorumm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,381 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korkuyorumm
Konbuyu başlatan Meed..
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Meed..

Kayıtlı Üye
rank
Tamamen uyustugunu anlamadan kesmezler cnm korkma 😀kac kilosunki bende dusunuyorum belden uyusmayi ama kararsizim hala
Canim obezim ben ya 130 um suan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkma ben 106 kilo ile girdim doğuma belden uyuştu bir kez denediler iğne girmedi 2. Kezde girdi ve acımıyor çok bundan korkma öncelikle bende çok korkuyordum uyuşmaz diye emin ol uyuşuyor ve uyusmadan başlanmıyor çünkü biseyler ile test ediliyor hissediyormusun diye soruyorlar tamamen emin olunca başlanıyor ve sen kesildi mi ettimi diyene kadar bebeğin çıkıyor ve ağlıyor sesi geliyor sonrada yanına geliyor ve ilk sorduğun soru sağlıklı mı iyimi durumu nasıl olacak 🤲🥰🥰🥰
Ayyy ne guzel anlatmissin canim insallah benimde oyle olur cok istiyorm cok heycanliyim bakalim ❤️❤️❤️

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar Perşembe doguma giricem 38+1 olucak daha oncede yazmistim aneztezi belden istiyorum oan herseye sahit olmak istiyorm ama kilomda var doktor deneriz dedi eger olmazsa komple uyuturum dedi ama kilom var dedi simdi bunlar belden yaparlarsa bana tamam diyip kesmeye baslarlarsa ve ben bunu hissedersem yani aneztezi tamemen islemesse vicuduma aklimda deli sorular 🥺
Ayni ben
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar Perşembe doguma giricem 38+1 olucak daha oncede yazmistim aneztezi belden istiyorum oan herseye sahit olmak istiyorm ama kilomda var doktor deneriz dedi eger olmazsa komple uyuturum dedi ama kilom var dedi simdi bunlar belden yaparlarsa bana tamam diyip kesmeye baslarlarsa ve ben bunu hissedersem yani aneztezi tamemen islemesse vicuduma aklimda deli sorular 🥺
İlk hamilelikte yaşım ufaktu o heyecanla anlamadım bunda herşeyi dusunuyom noldu nolacak

Son düzenleme:

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum öncelikle Allah miniğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin Ben de belden uyuşturmalı oldum hiçbir şey hissetmedim ama 5 gün boyunca şiddetli bir baş ağrısı çektim o ağrıyı çekeceğime bayılsam daha iyi dedim gerçekten normal bir baş ağrısı da değil 4 serum yiyip bir kutu ağrı kesici ile anca kendime geldim gerisini sen düşün

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum öncelikle Allah miniğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin Ben de belden uyuşturmalı oldum hiçbir şey hissetmedim ama 5 gün boyunca şiddetli bir baş ağrısı çektim o ağrıyı çekeceğime bayılsam daha iyi dedim gerçekten normal bir baş ağrısı da değil 4 serum yiyip bir kutu ağrı kesici ile anca kendime geldim gerisini sen düşün
Çok geçmiş olsun cnm siz böyle anlattıkça benim gözüm daha çok korkuyorum

Aysenaz ve aselin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Devlettemi ozeldemi doğumun canim.bide BenCe risk alma derim.komple uyusmak daha iyi.ilki benim genel anesteziydi bunuda ben öyle istiycem.cunku acı hissedilmiyor ama cekistirdiklerini hissediyorsun diyor herkes.

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun cnm siz böyle anlattıkça benim gözüm daha çok korkuyorum
Gözünü korkutmak istemem canım her insan da farklılık gösterir bana günde 4 lt su ve iki fincan sade kahve içeceksin dediler ben içemedim o yüzden sıkıntı yaşadım sende içemiyosan eğer o riske girme bebeğinle ilglenemezsin bn ağrıdan kafamı kaldıramıyorum çünkü

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Gözünü korkutmak istemem canım her insan da farklılık gösterir bana günde 4 lt su ve iki fincan sade kahve içeceksin dediler ben içemedim o yüzden sıkıntı yaşadım sende içemiyosan eğer o riske girme bebeğinle ilglenemezsin bn ağrıdan kafamı kaldıramıyorum çünkü
Ben gebe olduktan sonra kahveyi flan biraktim cnm hayatta icemem yani ama artk dogumlar eskisi kadar kolay olmuyor sanırım yaa

Tüm sayfalar yüklendi.