Korona aşısı oldum bugün aşı olan anneler var mı 🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zanazarina tarafından oluşturulan Korona aşısı oldum bugün aşı olan anneler var mı 🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 886 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korona aşısı oldum bugün aşı olan anneler var mı 🙄
Konbuyu başlatan Zanazarina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Guzel anneler bugün korona aşısı oldum 23 haftalığım. Kolum yeni ağrımaya başladı sert ve ağrı var Bi şey olmaz degil mi bebegime bi zararı olur mu acaba doktor önerdi de oldum aşıyı. Aşı olan anneler var mi yan etkileri nasıldı 🙄😑

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Guzel anneler bugün korona aşısı oldum 23 haftalığım. Kolum yeni ağrımaya başladı sert ve ağrı var Bi şey olmaz degil mi bebegime bi zararı olur mu acaba doktor önerdi de oldum aşıyı. Aşı olan anneler var mi yan etkileri nasıldı 🙄😑
Yok yok kuzum korkma normal o kol agrisi sertlik sifa olsun insallah 💕😇

G

Gizli

Guest
Ben ilk dozumu olduğumda hamileymişim meğer haberim yokmuş. 2. dozumu da 13 haftalıkken oldum. Bebeğe bir zararı olmadı. Sadece kol ağrısı oldu benim. O da 2. Günde geçti zaten. Merak etme iyi bir şey yapmışsın. Allah korusun bu hastalığa yakalanıp bebegi kaybetmek var. Aşı olmayan hamileler bunu nasıl göze alabiliyorlar hayret.

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Korkmana gerek yok merak etme ben 2 aşıyıda oldum 30 haftalığım çok şükür Bi sıkıntı olmuyor içini ferah tut

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum 32+4 g0nlüyüz covid aşısı bitti 2 doz biontech oldum hiç agrımadı sadece kolum az agrıdı oda. Normal

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk dozumu olduğumda hamileymişim meğer haberim yokmuş. 2. dozumu da 13 haftalıkken oldum. Bebeğe bir zararı olmadı. Sadece kol ağrısı oldu benim. O da 2. Günde geçti zaten. Merak etme iyi bir şey yapmışsın. Allah korusun bu hastalığa yakalanıp bebegi kaybetmek var. Aşı olmayan hamileler bunu nasıl göze alabiliyorlar hayret.
Neden hayret ben virüs oldum o kadar virüs ilaçları kullandım ama hamile olduğumu bilmiyodum adetim çok gecikmisti test yaptım iki çizgi çıktı hastaneye gittim ultrasonda gözükmedi kanda çıktı 1 hafta sonra gel dedi ozaman keseyi gördüm ve hala da aşı olmadım doğum yaptım 37 günlük oldu bebeğim maşallah iyiyiz ikimizde

Tüm sayfalar yüklendi.