Korona oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde seçilll tarafından oluşturulan Korona oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,324 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korona oldum
Konbuyu başlatan seçilll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan seçilll

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 30+4 hamileyim 3 gün önce testim pozitif cıktı. Aşılarımı olmustum cok şükür hafif atlatıyorum. Tüm gebelere tavsiyem mutlaka aşılarınızı olun. Sadece burnum tıkanıyo akıyo belli olmuyo onun dısında hic bi şikayetim yok ama bebeğime zararı olursa diye cok korkuyorum. Bol bol meyve yiyorum su içiyorum. Doktorumun önerisiyle kan sulandırıcı kullanmaya başladım. Başka öneriniz var mı???

Merhaba kızlar 30+4 hamileyim 3 gün önce testim pozitif cıktı. Aşılarımı olmustum cok şükür hafif atlatıyorum. Tüm gebelere tavsiyem mutlaka aşılarınızı olun. Sadece burnum tıkanıyo akıyo belli olmuyo onun dısında hic bi şikayetim yok ama bebeğime zararı olursa diye cok korkuyorum. Bol bol meyve yiyorum su içiyorum. Doktorumun önerisiyle kan sulandırıcı kullanmaya başladım. Başka öneriniz var mı???
Çok geçmiş olsun canım ☺️ 😘

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Geçer gider inşallah cnm

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım acil şifalar benim arkadaşımda hamile iken korona oldu aşılıydı ama Biraz zor geçirdi şükür bebekte bir şey olmadı ama içini ferah tut

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım ☺️ 😘
Teşekkür ederim canım😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçer gider inşallah cnm
İnş canm

Geçmiş olsun canım acil şifalar benim arkadaşımda hamile iken korona oldu aşılıydı ama Biraz zor geçirdi şükür bebekte bir şey olmadı ama içini ferah tut
Teşekkür ederim canım. Benim bugun 3 günüm daha iyi hissediyorum nezle gibiyim biraz halsizlik vs oluyo ama agrım sızım olmadı hic. Tek korkum bebeğimi etkılemesin. İçimde kıpır kıpır durdugu yerde durmuyo🥰

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım😘

İnş canm

Teşekkür ederim canım. Benim bugun 3 günüm daha iyi hissediyorum nezle gibiyim biraz halsizlik vs oluyo ama agrım sızım olmadı hic. Tek korkum bebeğimi etkılemesin. İçimde kıpır kıpır durdugu yerde durmuyo🥰
Hey maşallah

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım😘

İnş canm

Maşallah canım 🥰

Derya1216

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım bende 21 haftalıkken korona oldum İlk doz aşımı olduğum için hafif atlattım. Bol meyve sebze tüket sirkeli su ile boğazına gargara yap ve hergun duş al çok rahatlicak vücudun ben öyle yaptım

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım bende 21 haftalıkken korona oldum İlk doz aşımı olduğum için hafif atlattım. Bol meyve sebze tüket sirkeli su ile boğazına gargara yap ve hergun duş al çok rahatlicak vücudun ben öyle yaptım
Teşekkür ederim canım bende bol bol meyve yiyorum kendimi daha iyi hissediyorum Allahım tüm anneleri ve bebişlerini korusun inş🤲🥰

Tüm sayfalar yüklendi.