Korona oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde seçilll tarafından oluşturulan Korona oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,324 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korona oldum
Konbuyu başlatan seçilll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan seçilll

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnş canm

Teşekkür ederim canım. Benim bugun 3 günüm daha iyi hissediyorum nezle gibiyim biraz halsizlik vs oluyo ama agrım sızım olmadı hic. Tek korkum bebeğimi etkılemesin. İçimde kıpır kıpır durdugu yerde durmuyo🥰
Oyyy masallah annesi😇🧿

Şifa olsun kızlar
Sagol canımm🤗

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Merhaba kızlar 30+4 hamileyim 3 gün önce testim pozitif cıktı. Aşılarımı olmustum cok şükür hafif atlatıyorum. Tüm gebelere tavsiyem mutlaka aşılarınızı olun. Sadece burnum tıkanıyo akıyo belli olmuyo onun dısında hic bi şikayetim yok ama bebeğime zararı olursa diye cok korkuyorum. Bol bol meyve yiyorum su içiyorum. Doktorumun önerisiyle kan sulandırıcı kullanmaya başladım. Başka öneriniz var mı???
Kecmis olsun canim

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Canim geçmiş olsu bide sana tavsiyem bide sarım sağı çok tuken oda çok faydali

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun 2 dozu birden oldunuz mu yoksa tek doz mu
Teşekkür ederim canm 2 dozu birden oldum belki de o yuzden hafif atlatıyorum

Kecmis olsun canim
Teşekkür ederim canım

Korkma bebege bir sey olmuyor. Benim arkadaşım da covıd olmuştu ne kendine ne bebege bişi olmadı
İnş canm bende ondan korkuyorum bebegime bişey olmasın bazen erken doğuma neden oluyomus falan diye duydum korkuyo insan

Çok geçmiş olsun inşallah bebeğine zararı olmaz sende hafif atlatırsın
İnş canm teşekkür ederim

Kuzum sukur aşılarını olmussun korkma rabbim korur ikinizi de. Zaten hafif atlatıyormuşsun cok gecmis olsun acil şifalar diliyorum canımm🤲🤲
Teşekkür ederim canım evet hafif atlatıyorum cok sukur aşılarımı da olmustum yıne de korkuyorum bebegıme bişey olursa diye😟

Canim geçmiş olsu bide sana tavsiyem bide sarım sağı çok tuken oda çok faydali
Teşekkür ederim canm sarımsagı severim zaten😊

Son düzenleme:

...

Moderator
Mod
rank
Merhaba kızlar 30+4 hamileyim 3 gün önce testim pozitif cıktı. Aşılarımı olmustum cok şükür hafif atlatıyorum. Tüm gebelere tavsiyem mutlaka aşılarınızı olun. Sadece burnum tıkanıyo akıyo belli olmuyo onun dısında hic bi şikayetim yok ama bebeğime zararı olursa diye cok korkuyorum. Bol bol meyve yiyorum su içiyorum. Doktorumun önerisiyle kan sulandırıcı kullanmaya başladım. Başka öneriniz var mı???
Çok geçmiş olsun canım.Bal zencefil limonda iyi geliyor.Günde iki fincanı geçmemek gerekiyor.

Esrakckknl

Kayıtlı Üye
rank
Bende korona oldum canım 4 aylık hamileyim canım çıktı resmen çok ağır atlattiyorum toparladım ama 1 hafta oldu nerdeyse ilk günler öleceğim zannettim aşı da olmadım 15 haftayı geçince vurunayim dedim o zamana tam geldim eşim virüs olmuş bana da bulaştı sansimdan 🤦🏻‍♀️

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım.Bal zencefil limonda iyi geliyor.Günde iki fincanı geçmemek gerekiyor.
Teşekkür ederim canm tamamdır onuda bi deniyim Allahım bian önce def etsin su hastalıgı inş🤲

Bende korona oldum canım 4 aylık hamileyim canım çıktı resmen çok ağır atlattiyorum toparladım ama 1 hafta oldu nerdeyse ilk günler öleceğim zannettim aşı da olmadım 15 haftayı geçince vurunayim dedim o zamana tam geldim eşim virüs olmuş bana da bulaştı sansimdan 🤦🏻‍♀️
Canım cok gecmıs olsun mutlaka aşını ol ben 2 doz oldum bak hafif atlatıyorum sadece nezle gibiyim burnum bi tıkanıyo bi açılıyo onun dısında hiç bi şikayetim yok sadece bebeğimi etkiler mi hasar kalır mı diye korkuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.