Korona testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze akdeniz tarafından oluşturulan Korona testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,659 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korona testi
Konbuyu başlatan Gamze akdeniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Stres daha fazla zarar verir evde ılık şeyler tüket bol su meyve ... Ayrıca panikleme çıkarsa da tedbir alırlar... Aşılı insanlar hafif atlatıyor ❤️

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 34 hafta asırı sırt ağrısı ve boğaz ağrısı çekiyorum korona testi yaptırdım sonucu yarın saat 2 de çıkacakmış inşallah yoktur astım hastasıyım korkuyorum korona olupta bişey olursa çocuklarım annesiz kalır diye çocuğumu doğuramam diye yada onu göremem diye birsuru korkularım var yarın olurmu bu stresle bilmem
Allah korusun bu ara salgın da var canım kötü düşünme inşallah değildir 🤲🤲🤲

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 34 hafta asırı sırt ağrısı ve boğaz ağrısı çekiyorum korona testi yaptırdım sonucu yarın saat 2 de çıkacakmış inşallah yoktur astım hastasıyım korkuyorum korona olupta bişey olursa çocuklarım annesiz kalır diye çocuğumu doğuramam diye yada onu göremem diye birsuru korkularım var yarın olurmu bu stresle bilmem
Benimde kocam korona oldu benim testim negatif çıktı onun pozitif ama bugün benim boğaz ağrım başladı kuruyor gibi hep oksuruyorum tekrar PCR testi yaptırmayi düşünüyorum

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım nolur dua edin benim sırtım çok ağrıyo gögsume vuruyo ağrısı ateş basıyo içim yanıyo sanki boğazım yutkunurken acıyo ve böyle boğazımı dışarıdan ellediğimde bile acıyo inşallah yoktur normal grip tir inşallah doğuma da 3 hafta var rabbim sağ salim kucağıma almayı nasip eder inşallah yavrumu o kadar heyecanla bekledim ki

34+2 yim canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah rağzı olsun canım çok teşekkür ederim
Vucudunu ve bebegini guclu tutacak seyler yiyip icmeye ozen goster bu evrede..sen guclu olursan oda guclu olur allahin izniyle atlatir bebegini de hayirlisiyla kucagina alirsin..

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Vucudunu ve bebegini guclu tutacak seyler yiyip icmeye ozen goster bu evrede..sen guclu olursan oda guclu olur allahin izniyle atlatir bebegini de hayirlisiyla kucagina alirsin..
Eğer koronaysam onada geçermi ve ne yiyip içmeliyim bekliyorum test sonucunun çıkmasını

Benimde kocam korona oldu benim testim negatif çıktı onun pozitif ama bugün benim boğaz ağrım başladı kuruyor gibi hep oksuruyorum tekrar PCR testi yaptırmayi düşünüyorum
Rabbim yardımcımız olsun rabbim evlatlarımızı korusun inşallah sende değilsindir canım rabbim Şafi ismi ile şifa versin hepimize

Rabbim yardımcımız olsun rabbim evlatlarımızı korusun inşallah sende değilsindir canım rabbim Şafi ismi ile şifa versin hepimize
Stres daha fazla zarar verir evde ılık şeyler tüket bol su meyve ... Ayrıca panikleme çıkarsa da tedbir alırlar... Aşılı insanlar hafif atlatıyor ❤️
Valla astım bronşit var ve ciğerler sıkıntılı korona dan o yuzden korkuyorum atlatamassam da çocuğuklarım annesiz kalırsa diye kim bakar benim gibi onlarla kim ilgilenir 2 buçuk yaşında kızım var bide şimdi rabbim nasip ederse oğlum olacak 34+3 tryiz ya doğuramassam ölürsem korkusu da var tabi yani stres oluyo rahataızlıklarımdan korktuğum için

Kubraemir34

Kayıtlı Üye
rank
Eğer koronaysam onada geçermi ve ne yiyip içmeliyim bekliyorum test sonucunun çıkmasını

Valla astım bronşit var ve ciğerler sıkıntılı korona dan o yuzden korkuyorum atlatamassam da çocuğuklarım annesiz kalırsa diye kim bakar benim gibi onlarla kim ilgilenir 2 buçuk yaşında kızım var bide şimdi rabbim nasip ederse oğlum olacak 34+3 tryiz ya doğuramassam ölürsem korkusu da var tabi yani stres oluyo rahataızlıklarımdan korktuğum için
Oyle dusunme

Oyle dusunme canim allqhin izniyle pozitif olsqn bile kolayca atlatirsin bende iki gundur bigaz agrisi cekiyorum oksururken aciyor resemn rqbbim tum hastqlqrq sifq versin♡♡

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Canim öyle kötü şeyler düşünme güçlü dur çocukların için moralini bozma hamileyken korana olupta çok atlatan insanlarda var bide böyle dusun bolbol c vitamini sarımsak tuket çok geçmiş olsun

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Icini ferah tut cnn c vitamini al bol bol ter le

Tüm sayfalar yüklendi.