Sorum var Korona

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bahar333 tarafından oluşturulan Korona başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,210 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korona
Konbuyu başlatan Bahar333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 27 hafta hamileyim ve korona oldum. Çok korkuyorum bebeğe bir şey olacak diye. Başına ya da yakınının basına böyle bir sey gelen oldu mu. Öksürmekten karnım çok kötü ağrır oldu bebeğim ne durumda acaba😭 bir de iki gündür kaşıntı tuttu tüm vucudum. Hamilelikle mi alakalı acaba
Canm çok geçmiş olsun allahim acil şifalar versin bnde hamileyken covit oldum hemde 3 defa bol bol dinlen meyve tüket meyve kabuklarını kaynat iç cok fayda ediyor ve mümkün oldukça ilk dus al çubuk toparlarsin kendini allahim izniyle sag saglim kavuşursun bebegine😊

Bahar333

Kayıtlı Üye
rank
Canm çok geçmiş olsun allahim acil şifalar versin bnde hamileyken covit oldum hemde 3 defa bol bol dinlen meyve tüket meyve kabuklarını kaynat iç cok fayda ediyor ve mümkün oldukça ilk dus al çubuk toparlarsin kendini allahim izniyle sag saglim kavuşursun bebegine😊
Aminnn. Cok tesekkurler 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin İnşaAllah 🤲🙏
Aminn inşallah 🙏

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 27 hafta hamileyim ve korona oldum. Çok korkuyorum bebeğe bir şey olacak diye. Başına ya da yakınının basına böyle bir sey gelen oldu mu. Öksürmekten karnım çok kötü ağrır oldu bebeğim ne durumda acaba😭 bir de iki gündür kaşıntı tuttu tüm vucudum. Hamilelikle mi alakalı acaba
Geçmiş olsun cnm ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar