Sorum var Korunma yöntemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafa nın annesi tarafından oluşturulan Korunma yöntemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 623 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korunma yöntemi
Konbuyu başlatan Mustafa nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aslı13

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar sizce hap mı yoksa sprial mi daha iyi korunma yöntemi
Merhaba canım eğer hap yutma aliskanligin varsa hap derim ama kimi insanda hap yutma aliskanligin olamayabiliyor bilhassa benim🤭
Sprial de şu şekilde önermem açıkçası bende vardı ve kaymış ti baya skinti yasadim ben ve bana hiç bir zaman yaramadı sprial devamı kanamam oldu ki egerki sprial taktircaksan devamlı doktora gitmeni tavsiye ederim ağır iş yapmaktan da kacilmalisin

N

Nurhanım

Guest
B
Bence her iki yöntem de iyi değil spiral taktırmış olsan sürekli aklında kaydı mı fikri olacak hap içsen yine aynı şekilde tam koruma sağlar mı bilinmez en mantıklı çözüm spiral yada hap kullanıcaksan hem eşinin korunması hem ek olarak da istemiyorsan çocuk bunların birini ek önlem olarak alabilirsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hap kilo yapabiliyor ve hormonal bozukluklar olabiliyor tabi kişiden kişiye değişir misal benim halam birkaç sene kullandı baya kilo aldı ve hapı bıraktıktan sonra daha hala gebe kalamiyor tekrar söylüyorum kişiden kişiye değişiklik gösterebilir
Spiral de herkese yaramıyor bünyeye bağlı misal adet zamanı kanama miktarı fazlalaşiyor yada süresi uzuyor ben kendim 1 yıldan fazladır spiral kullanıyorum kanama miktarında artış oldu ve günu uzadı yani demem o ki hepsinin artışı da eksisi de var denemek lazım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Emziriyorsan doktor hapı önermiyor , spirale de şahsen güvenmiyorum çok hamile kalan var 😬 Bana doktor prezervatifi kullan en temizi o demişti hem hastalıklardan da koruyor mantar, enfeksiyon vesaire.Bir de en garanti yöntem deri altı hormon çubuğuymuş ama o da çok pahalandı ithal olduğu için

Bence Sprial şahsen ben doğum yapar yapmaz taktıracam kesin
Bende araştırma içindeyim canım korunma yöntemi olarak hatta haftaya kontrolüm var kadın doğuma sorucam ama spiral 100 de 100 korumuyor Muş o yüzden onu eledim hap desen zaten emzirme donemimdeyim hap önermez kol içi implant varmış o garanti koruyormus ama biraz tabi pahalıymış onu bir sorucam bu hayatta herşey kadınlara Zor erkekler için birşey yok korunma acı stres herşey kadinlarda lanet gelsin bu erkeklere🤣 ayyy eşime bugün çok sinirliyim bütün erkekleri linçledim😂

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Bende araştırma içindeyim canım korunma yöntemi olarak hatta haftaya kontrolüm var kadın doğuma sorucam ama spiral 100 de 100 korumuyor Muş o yüzden onu eledim hap desen zaten emzirme donemimdeyim hap önermez kol içi implant varmış o garanti koruyormus ama biraz tabi pahalıymış onu bir sorucam bu hayatta herşey kadınlara Zor erkekler için birşey yok korunma acı stres herşey kadinlarda lanet gelsin bu erkeklere🤣 ayyy eşime bugün çok sinirliyim bütün erkekleri linçledim😂
Valla bende aynı düşüncedeyim 3. Ye istemeyerek hamile kaldım hemde hiç istemiyoken o yüzden doğar doğmaz bı çözüm bulucam bidaha asla güvenemem🙄😄

Valla bende aynı düşüncedeyim 3. Ye istemeyerek hamile kaldım hemde hiç istemiyoken o yüzden doğar doğmaz bı çözüm bulucam bidaha asla güvenemem🙄😄
Maşallah benim ilk ama asla devamı gelsin istemiyorum 🫣 ben doktora bir sorayım bakalım bana ne önericek yazarım buraya fikir olur belki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar