Korunma yöntemleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Korunma yöntemleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 706 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Korunma yöntemleri
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Arkadaşlar 15 gün oldu doğum yapali lohusalık biterse korunacağı mnda neler önerirsiniz birde doğum sonrası eşle ilişki ne zaman olur önerileriniz i bekliyorum arkadaşlar
Arkadaşlar 15 gün oldu doğum yapali lohusalık biterse korunacağı mnda neler önerirsiniz birde doğum sonrası eşle ilişki ne zaman olur önerileriniz i bekliyorum arkadaşlar
Canım normal mi oldun sezeryan mı bilmiyorum ama normalse eğer ve alttan dikişlerin varsa 40 İn dan sonra bir tık daha bekleyebilirsin ilişki için yaran iyileşsin diye ama normalde 40 bitince kanaman devam etse bile özür oluyor dinen de yani eşinle ilişkiye girebilirsin sağlık yönünden sıkıntın yoksa yani onun harici prezervatif öneririm spiral kiminde tutuyor tutmuyor sancılı geçiyor taktıktan sonra geri çekilme riskli zaten aylık iğneler oluyor diye biliyorum ama içeriği nedir nasıldır bilemem sağlık ocağında ebeler danışabilirsin 👍

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canım normal mi oldun sezeryan mı bilmiyorum ama normalse eğer ve alttan dikişlerin varsa 40 İn dan sonra bir tık daha bekleyebilirsin ilişki için yaran iyileşsin diye ama normalde 40 bitince kanaman devam etse bile özür oluyor dinen de yani eşinle ilişkiye girebilirsin sağlık yönünden sıkıntın yoksa yani onun harici prezervatif öneririm spiral kiminde tutuyor tutmuyor sancılı geçiyor taktıktan sonra geri çekilme riskli zaten aylık iğneler oluyor diye biliyorum ama içeriği nedir nasıldır bilemem sağlık ocağında ebeler danışabilirsin 👍
Sezeryan oldum cnm evet cnm lekelenmeler devam ediyor hala sağlık ocağın da aile planlaması yapıyorlar mis her halde orda pzervatif veriyorlar mis öyle demişlerdi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben o iğnelerden olmak istedim ama bizim doktor emzirirken kullanmanı tavsiye etmem dedi ben de vazgeçtim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum ben kayra da eşimle doğumdan 3 ay sonra birlikte olmuştum 40 gün lohusalık zaten gerş kalan 50 günüde kendim istemedim korkudan 😂😂. Ayra da ise 60 gün 40 gün lohusa 20 gün de öyle uzattım . Korunma olarak prezervatif çünkü ben geri çekilme ile Ayraya gebe kaldım birde sprial taktırdım ama ona rağmen prezervatif kullanıyoruz .

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Hmm anladım cnm bende istemiyorum açıkçası bundan sonra çocuk felan çünkü yeterli dir yani ay Allah etmesin cnm benden elimden geleni hep yapicam inşallah
Kuzum ben kayra da eşimle doğumdan 3 ay sonra birlikte olmuştum 40 gün lohusalık zaten gerş kalan 50 günüde kendim istemedim korkudan 😂😂. Ayra da ise 60 gün 40 gün lohusa 20 gün de öyle uzattım . Korunma olarak prezervatif çünkü ben geri çekilme ile Ayraya gebe kaldım birde sprial taktırdım ama ona rağmen prezervatif kullanıyoruz .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar