Korunma yöntemleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Korunma yöntemleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 775 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Korunma yöntemleri
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin inşallah canım kesinlikle ya canım birde benim yenidoğan oğlumun göbeği durmadan az az kanıyor anlamadım bu normal mi sence
Kanıyor ise doktora götür çocuk cerrahisi canım yakıyor onlar kayra da bir kere kanadı doktor kaö kez oldu dedi 1 dedim tekrarlarsa getir demişti bebeğe k vitamini vurmadılar mı ?

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kanıyor ise doktora götür çocuk cerrahisi canım yakıyor onlar kayra da bir kere kanadı doktor kaö kez oldu dedi 1 dedim tekrarlarsa getir demişti bebeğe k vitamini vurmadılar mı ?
Birşey vurmadilar cnm tek topuk kanı aldılar olduğu hastane de mi vuruyor lar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Birşey vurmadilar cnm tek topuk kanı aldılar olduğu hastane de mi vuruyor lar
Doğar doğmaz vuruluyor canım . Bizim hastene epikrizde yazıyordu kayra da mesela doktor göbeği için direk k vitamini vurmadılar mı dedi epikrizde yazıyordu vurulduğu deyince tamam demişti . Ayra da mesela epikrizinde yazmıyordu bizzat gidip hastane ile görüşmüştüm ben .

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Doğar doğmaz vuruluyor canım . Bizim hastene epikrizde yazıyordu kayra da mesela doktor göbeği için direk k vitamini vurmadılar mı dedi epikrizde yazıyordu vurulduğu deyince tamam demişti . Ayra da mesela epikrizinde yazmıyordu bizzat gidip hastane ile görüşmüştüm ben .
Bende aradım cnm hastaneyi kağıt ta yazar dedi ler baktım ama kağıtta bir hebatit b yazıyor birde kuit diye birşey yazıyor bende anlamadım

Tüm sayfalar yüklendi.