Kovid testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eylülün annesi tarafından oluşturulan Kovid testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 822 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kovid testi
Konbuyu başlatan Eylülün annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eylülün annesi

Eylülün annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar cumartesi günü kovid testi yapılacak bana pazarda hstaneye yatıcam sezeryan için test için onlarmı çagırıyor bizmi gidiyoruz bilen varmı devlet hastanesi

Eylülün annesi

Kayıtlı Üye
rank

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar cumartesi günü kovid testi yapılacak bana pazarda hstaneye yatıcam sezeryan için test için onlarmı çagırıyor bizmi gidiyoruz bilen varmı devlet hastanesi
Ben özel e sordum eğer acil doğuma gelirseniz hemen test yaparız 20dk sonuç çıkar doğuma alırız dediler sezaryen gün verirlerse dışarıda da yaptira bilirsiniz dedi ama en fazla 3gun öncesini kabul ediyorlarmis özelde kovit testi 350lira kizlar bu arada

Eylülün annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben özel e sordum eğer acil doğuma gelirseniz hemen test yaparız 20dk sonuç çıkar doğuma alırız dediler sezaryen gün verirlerse dışarıda da yaptira bilirsiniz dedi ama en fazla 3gun öncesini kabul ediyorlarmis özelde kovit testi 350lira kizlar bu arada
Yaa öylemi çok pahalıymış özelde ben devletin acil kadın dogumuna gidicem artık bakalım ögrenicez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim kolaylıklar versin canım sağ salim kucagına alirsin inşaallah 🤲
Sagol cnm aminn

Tüm sayfalar yüklendi.