Sorum var Kqka lwkesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Badegül tarafından oluşturulan Kqka lwkesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 317 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kqka lwkesi
Konbuyu başlatan Badegül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Canım aynı dert bizde de var 6 aylığız 3 numara bez bacaklarına iz yapıyor sıkıyormuki diue 4 aldık bu seferde her bez değiştirişte atletini pantolonunu da değiştiriyoruz kafayı yiyecem bende yine 3 numaraya döndük ben öyle olunca önce pidini bi suda akıtıyorum daha spnra sıcak suda beyaz kalıp sabunla iyice leke çıkıncaya kadar çitiliyorum yoksa çıkmıyor arab sabunuda döküyorum suya öyle biraz sıcak suda bekletiyorum zaten bembeyaz oluyor daha sonra makinaya atıyorum hiç leke kalmıyor beyaz kalıp sabundan başkası çıkarmıyor her türlü lekede
Deneyecem teşekkür ederim 😊 evde sabun tozu var onla yapsam şimdi okur mu ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Leke olunca beyaz sabunla elinde çitile kurusun makineye at canım öyle çıkıyor bekletirsen kumaşa işliyor makine de de çıkmıyor
Diğer lekelerde ne yağıyorsunuz kızımın kazaklarının önü hep leke kaldı ne yaptıysam gitmedi daha sıfır kıyafetler benimki biraz yaramaz yemek yerken falan savaşa girip çıkmış gibi oluyor üstü başı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Deneyecem teşekkür ederim 😊 evde sabun tozu var onla yapsam şimdi okur mu ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Diğer lekelerde ne yağıyorsunuz kızımın kazaklarının önü hep leke kaldı ne yaptıysam gitmedi daha sıfır kıyafetler benimki biraz yaramaz yemek yerken falan savaşa girip çıkmış gibi oluyor üstü başı
Anlıyorum canım bizde de öyleydi. Yemek lekelerini de o şekilde beyaz kalıp sabunla çıkarıyorum lekeyi bekletmiyorum üstünü değistiremiceksem ıslak mendille kabasını alıp biraz siliyorum çıkardığımla sabunla yıkayıp makineye atıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar