Kramp

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Kramp başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,180 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kramp
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Magnezyum kullan mutlaka bide madensuyu sade iyi geliyo
Teşekür ederim canim Madensuyu gebelikte zararli değilmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor magnezyum veriyor geçmiş olsun 😊
Teşekür ederim canim saglik ocağa gidip söylesem verirlerimi acaba yoksa kan vermem lazimmi?

Teşekür ederim canim saglik ocağa gidip söylesem verirlerimi acaba yoksa kan vermem lazimmi?

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Teşekür ederim canim Madensuyu gebelikte zararli değilmi

Hyr ben çok tükediyordum miğde yanmasınada çok iyi geliyodu

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorudum bunu eskiden çok içiyordum gebelikte hiç içmedim peki türk kahve tuketiyormusunuz siz?
Günde 1 bardak türk kahvesi 4 bardak da cay icebilirsin canim ben çaycı olduğum için aldigim kafeini caydan yana kullaniyorum 😁 hamilelikte sade soda mideyide rahatlatiyo gunde 1 tane icebilirsin bi zarari yok

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Günde 1 bardak türk kahvesi 4 bardak da cay icebilirsin canim ben çaycı olduğum için aldigim kafeini caydan yana kullaniyorum 😁 hamilelikte sade soda mideyide rahatlatiyo gunde 1 tane icebilirsin bi z

Günde 1 bardak türk kahvesi 4 bardak da cay icebilirsin canim ben çaycı olduğum için aldigim kafeini caydan yana kullaniyorum 😁 hamilelikte sade soda mideyide rahatlatiyo gunde 1 tane icebilirsin bi zarari yok
Güzel ben ilk gebeligim her şeyden uzak kaldim yaa bide eşim pipirikli o zarar bu zarar diye korkuttu iyice sade soda bende seviyorum kramp bahane edip günde birtane içecem:)

Kan vermeden vermişti bana doktorum sana da verirler bence
Teşekür ederim canim

Ayaklardaki kramplar için doktorum magnezyum yağı önerdi bende çok işe yarıyor canım hem böylelikle vücut magnezyum alıyor ve extra hap filan kulanmak zorunda kalmıyorsun 😊
Teşekürler canim doktoruma söyleyim öylese:)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar