Küçükçekmece Kanuni Sultan Suleyman Egitim ve Arastirma Hastenesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ikizler annesi tarafından oluşturulan Küçükçekmece Kanuni Sultan Suleyman Egitim ve Arastirma Hastenesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 986 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Küçükçekmece Kanuni Sultan Suleyman Egitim ve Arastirma Hastenesi
Konbuyu başlatan Ikizler annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 19.haftalık hamileyim 21.haftada detaylı ultrason için Kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi hastanesi kadın hastaliklari ve doğum bölümüne randevu aldım fakat detaylı ultrason hizmetleri varmı bilmiyorum aranızda orada detaylı ultrasona giren varmı yada bilgisi olan yardımcı olursanız çok sevinirim...Herkese hayırlı doğumlar ınşaallah

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 19.haftalık hamileyim 21.haftada detaylı ultrason için Kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi hastanesi kadın hastaliklari ve doğum bölümüne randevu aldım fakat detaylı ultrason hizmetleri varmı bilmiyorum aranızda orada detaylı ultrasona giren varmı yada bilgisi olan yardımcı olursanız çok sevinirim...Herkese hayırlı doğumlar ınşaallah
Evet var orada ama ücretsiz mi bilmiyorum.

Evet var orada ama ücretsiz mi bilmiyorum.
Canım araştırma hastanesi ama ücretli değildir diye biliyorum ben 6 yıl önce oraya gidiyordum şu an çok şey değişmiştir ama zannetmiyorum
Canım valla ben 6 yıl önce o hastaneye doğuma kadar gittim hiçbir ücret ödemedim ama aradan bayağı geçti değişmiş olabilir ayrıntılı ultrason vardı o zamanlar

Tüm sayfalar yüklendi.