Kullananlar 🤔🌹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Kullananlar 🤔🌹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 660 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kullananlar 🤔🌹
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ağda kullanmak istiyorum artık ama bi kaç denedim beceremedim tahriş oldu hiç alamadım, soyulabilen aqdalar nasıl kullananiz warmi warsa hanqi marka acaba. Normal de epilasyon aletiyle aliyorum 5 yildr, ne azalma war ne artma 3qün snra çıkmaya başlıyor aldıqm bölqe. Aqda qec çıkarıyormuş bu yönden aqda kullanayım diyorum önereceqinz bi marka warmi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ağda kullanmak istiyorum artık ama bi kaç denedim beceremedim tahriş oldu hiç alamadım, soyulabilen aqdalar nasıl kullananiz warmi warsa hanqi marka acaba. Normal de epilasyon aletiyle aliyorum 5 yildr, ne azalma war ne artma 3qün snra çıkmaya başlıyor aldıqm bölqe. Aqda qec çıkarıyormuş bu yönden aqda kullanayım diyorum önereceqinz bi marka warmi
Kuzum kaç haftalıksın bilmiyorum ama eğer vücudun agdaya alışkın değilse son haftalarınsa yapma erken Doğuma neden oluyomuş

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum kaç haftalıksın bilmiyorum ama eğer vücudun agdaya alışkın değilse son haftalarınsa yapma erken Doğuma neden oluyomuş
Şimdi deqil doqumdan sonrası için bilqi almak istedim kuşum. 35+5 haftaliqm. Fazla kendime zaman ayirabileceqmi dusunemediqimden 5 qunde 10 qunde bir aqda yaparım diye düşündüm.

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben hep ağda kullanıyorum hamilelik den önce haftalar ilerledikçe özellikle son haftalarda doktorlarda yapmayın diyor düşük riski daha fazla oluyormuş eğer öncesinde hiç yapmadiysan kullanma bence riske girme

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben hep ağda kullanıyorum hamilelik den önce haftalar ilerledikçe özellikle son haftalarda doktorlarda yapmayın diyor düşük riski daha fazla oluyormuş eğer öncesinde hiç yapmadiysan kullanma bence riske girme
Aa ben ilkdefa duydum bende aksine alışık değilim hamilelikte rahat olsun diye gidiyordum çok kasiyirdum kendimi gitmeyeyim ozaman

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Aa ben ilkdefa duydum bende aksine alışık değilim hamilelikte rahat olsun diye gidiyordum çok kasiyirdum kendimi gitmeyeyim ozaman
Haftasına göre değişiyor canım ilk haftalarda bebek küçük olduğundan sıkıntı olmuyormus sonraki haftalarda özellikle de düşük riski varsa önermiyorlar benim doktorum yasakladı ikiz hamileyim geçen hafta bı iki damla kanamam oldu bebeklerim normal doğuma müsait başları aşağıdaydi o yüzden hareketlerim bile kisitlandi yatıyorum erken doğum olmasın diye

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum karnin buyudukce alamazsin ki kendin. Bende ayda bir agdaya gidiyorum temiz oluyor 35 Gun rahat gidiyor

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Brn yıllardır ağda kullanıyorum sesu ılık ağda kullanırdım daha önce şimdi şiödi vivet sir ağda kullanıyorum diğeri tatlı olduğundan besliyormuş diye baya seyrelme oldu ilk zamanlara göre tabi 2 aylık hamileliğimde yaptım şimdi bir ay gerekmez en az bundan sonra bende doktora sorayım bari

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım son zamanlar ada yapmak acıdan dolayı dogumu baslatıyormus dogum dan sonra yapacaksan da epy agda var bimde gayet iyi 3 hafta rahat cıkmıyor hemde uygun rahatlıkla alıp kullanabılırsın

Tüm sayfalar yüklendi.