Küpe sorunsalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep'in annesii tarafından oluşturulan Küpe sorunsalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 809 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Küpe sorunsalı
Konbuyu başlatan Zeynep'in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım, ben 2 aylıkken deldirdim
Teşekkür ederim annem de benim kulağımı 2 aylıkken deldirmiş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim ben1 buçuk yaşında deldirdiydim kulağında kupeyi koymadı çekti çekti çıkardım keşke daha erken deldirseydim
akli sarmada diyorum artık büyüyünce akli sarince yeniden deldiricem
Bakalım bizimki ne yapacak

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar benim kızım 15 aylık ben kulağını deldirip küpe takmak istiyorum kayınvalidem görümcem daha erken küçük diyor siz ne zaman küpe taktınız erken mi acaba
Bence daha deldirme bebek gelişim çağında olduğu için deliğin yeri aşağı yada yanda kalabilir büyüdükçe naçizane fikrim. Birde bebekler bazen kulaklarını çekiyor kupeyle çekerse canı acır deliği yirtabilir.

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar benim kızım 15 aylık ben kulağını deldirip küpe takmak istiyorum kayınvalidem görümcem daha erken küçük diyor siz ne zaman küpe taktınız erken mi acaba
Annem beni emzirirken delmiş 😂kulağımı küçükken daha iyi ne kadar büyürse o kadar farkına varır bence bende erkenden deliricem nasip olursa 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar