Küpe takma 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Burcu34 tarafından oluşturulan Küpe takma 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 660 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Küpe takma 🤔
Konbuyu başlatan Burcu34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canlar Ceylin yaşını geçti artık 15 aylık oldu küpe zamanı geldi diye düşünüyorum Bn ama internette 2 yaştan önce takmayın diyor çevreme sorduğumda 1 yaşından sonra iyi çok büyüdünde zor oluyor diyorlar sz ne zmn takdınız bide acı oldumu nasıl geçti sizin küpe serüveniniz?
Merhaba canım bnce de ideal zamanlar eşimde küpe aldı bende kişinin ya da ilk baharda düşünüyorum şuan 3 aylık iki yaşında durmaz bnce

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Bana da öyle geliyor küçükken en iyisi küçükken de eliyle çeker yara eder diyorlar bnde çok karrszm ama yaşına girmeden deldrcem
Bnde ondan kararszm aslında yoksa zamanı bnce ama çünkü bileklik toka herşeyi çekiyor atıyor svmiyo pk takı VS ama göze alıp kış glmedn takarım gbi

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Canlar Ceylin yaşını geçti artık 15 aylık oldu küpe zamanı geldi diye düşünüyorum Bn ama internette 2 yaştan önce takmayın diyor çevreme sorduğumda 1 yaşından sonra iyi çok büyüdünde zor oluyor diyorlar sz ne zmn takdınız bide acı oldumu nasıl geçti sizin küpe serüveniniz?
Yeni dogdıgunda deldirenler varmiş keşke bende kuçukken deldirseydim şuan 10 ayilk hep kulagiyla oynuyor babasi da izin vermiyor, öyle kaldi

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bence deldirme genellikle saclariyla kulagiyla çok oynuyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar