K羹pe takma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Burcu34 taraf覺ndan oluturulan K羹pe takma bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 687 kez g繹r羹nt羹lenmi, 22 yorum ve 4 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 K羹pe takma
Konbuyu balatan Burcu34
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Burcu34

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
11 Eyl羹l 2021
Canlar Ceylin ya覺n覺 ge癟ti art覺k 15 ayl覺k oldu k羹pe zaman覺 geldi diye d羹羹n羹yorum Bn ama internette 2 yatan 繹nce takmay覺n diyor 癟evreme sorduumda 1 ya覺ndan sonra iyi 癟ok b羹y羹d羹nde zor oluyor diyorlar sz ne zmn takd覺n覺z bide ac覺 oldumu nas覺l ge癟ti sizin k羹pe ser羹veniniz?

^^ zLem ^^

Ouz Kaan Yusuf G繹ktu 塔 yk羹
rank
Kat覺l覺m
23 Kas覺m 2022
Canlar Ceylin ya覺n覺 ge癟ti art覺k 15 ayl覺k oldu k羹pe zaman覺 geldi diye d羹羹n羹yorum Bn ama internette 2 yatan 繹nce takmay覺n diyor 癟evreme sorduumda 1 ya覺ndan sonra iyi 癟ok b羹y羹d羹nde zor oluyor diyorlar sz ne zmn takd覺n覺z bide ac覺 oldumu nas覺l ge癟ti sizin k羹pe ser羹veniniz?
Merhaba can覺m bnce de ideal zamanlar eimde k羹pe ald覺 bende kiinin ya da ilk baharda d羹羹n羹yorum uan 3 ayl覺k iki ya覺nda durmaz bnce

Burcu34

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
11 Eyl羹l 2021
Bana da 繹yle geliyor k羹癟羹kken en iyisi k羹癟羹kken de eliyle 癟eker yara eder diyorlar bnde 癟ok karrszm ama ya覺na girmeden deldrcem
Bnde ondan kararszm asl覺nda yoksa zaman覺 bnce ama 癟羹nk羹 bileklik toka hereyi 癟ekiyor at覺yor svmiyo pk tak覺 VS ama g繹ze al覺p k覺 glmedn takar覺m gbi

Nur25

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
1 ubat 2022
Yeni dogd覺gunda deldirenler varmi keke bende ku癟ukken deldirseydim uan 10 ayilk hep kulagiyla oynuyor babasi da izin vermiyor, 繹yle kaldi

T羹m sayfalar y羹klendi.