Küpe takma 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Burcu34 tarafından oluşturulan Küpe takma 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 672 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Küpe takma 🤔
Konbuyu başlatan Burcu34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln
Y

Yooncaa

Guest
Canlar Ceylin yaşını geçti artık 15 aylık oldu küpe zamanı geldi diye düşünüyorum Bn ama internette 2 yaştan önce takmayın diyor çevreme sorduğumda 1 yaşından sonra iyi çok büyüdünde zor oluyor diyorlar sz ne zmn takdınız bide acı oldumu nasıl geçti sizin küpe serüveniniz?
Ben kızımın kulağını 6 aylıkken deldirdim hiç de sıkıntı yaşamadım yigenimin kulağını 2 yaştan sonra deldirdiler çocuk durmadı sürekli oynuyordu yara yaptı

S

Shshs

Guest
Canlar Ceylin yaşını geçti artık 15 aylık oldu küpe zamanı geldi diye düşünüyorum Bn ama internette 2 yaştan önce takmayın diyor çevreme sorduğumda 1 yaşından sonra iyi çok büyüdünde zor oluyor diyorlar sz ne zmn takdınız bide acı oldumu nasıl geçti sizin küpe serüveniniz?
Ben 11 aylıkken taktım

Nisa.

Kayıtlı Üye
rank
Canim beden 1.5 yaşındaydı deldirdim ama kulağında hiç koymadı cekdi çekti çıkardım baktim kulağını yirtacak bende bıraktık takmaya 4 yaşına gelsin akli biraz ersin ozaman yenden deldirecek zaten biyasindan assagida delmiyor coguyer de benimki birbucuk yaşında olduğu halde eczanede delmediler bende kuyumcuda deldirmistim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar