Sorum var Kurbanlık keçiler ile cinsiyet tahmini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine kilic tarafından oluşturulan Kurbanlık keçiler ile cinsiyet tahmini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,604 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kurbanlık keçiler ile cinsiyet tahmini
Konbuyu başlatan Emine kilic
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

Emine kilic

Kayıtlı Üye
rank
Bizdede var hatta annem bu bayramda yaptı erkek çıktı nasip daha var cinsiyeti öğrenmeye sağlıklı olsun hiç farketmez
Cinsiyeti ne peki doğrumu çıktı yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sırf cinsiyet için kesilmez yok artık sizde
denk gelmiştir.bizde kurban bayramıydı öle denk gelmişti
Yok cinsiyet için değil ya normal kesilen kurbanlık yada adak ne olursa keçi olsun yeter bende ilk defa duydum 😊

Yok cinsiyet için değil ya normal kesilen kurbanlık yada adak ne olursa keçi olsun yeter bende ilk defa duydum 😊

Valla bizde de yapmazlar öyle şeyler kuzum cinsiyet için hayvan mı kesilir ya günah valla
Kızlar sakin olun cinsiyet için hayvan kesilmiyor eğer kesilmiş ise şansına senin adına kelle açılıyor😊 bu ata milleti neler yapmış buna neden bunkadar şaşırdınız hepinizde hayvansever çıktınız AA başımıza bildiğin kesilmiş keçi varsa öyle niyetine kafası açılıyor hepiniz bi şaşırmacaaa falan neler neler var 😅

Son düzenleme:

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Cinsiyeti ne peki doğrumu çıktı yani

Kızlar sakin olun cinsiyet için hayvan kesilmiyor eğer kesilmiş ise şansına senin adına kelle açılıyor😊 bu ata milleti neler yapmış buna neden bunkadar şaşırdınız hepinizde hayvansever çıktınız AA başımıza bildiğin kesilmiş keçi varsa öyle niyetine kafası açılıyor hepiniz bi şaşırmacaaa falan neler neler var 😅
Tmm da kuzum arkadaşın ilk yazdığına göre bi yapılan inanç gibi ayni şans eseri kurbanlık adaga tesadüf denedik demiyor bizler tabiki hayvan severiz sevmeyi geç onlar da bir canlar neden böylesi inanç için canına kiyilsin gibisinden tepkimiz yoksa bir kerelik adakliga denenmesi kendi bilecekleri vicdanları kuzum anlatabildim mi

Kızlar buralarda çok meşhurdur keçilerin kafasının ortasını bölüyorlar ortada bir kısım var orası saçlı çıkarsa kız saçsız çıkarsa erkek kaynanamlar yaptıda deneyenler hiç varmı ben ilk defa duydum çünkü 😅
Yazidign posta bak kuzum tepki vermekte haklıyız meşhurdur diyorsun 😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar