Sorum var Kürek kemiği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Kürek kemiği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 269 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kürek kemiği
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bebeğimlegüzel

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Dokunmadiginda bir cikiklik vs gorunmuyorsa normaldir diye dusunuyorum. Ama icin rahat etsin istersen yakin zamandaki herhangi bir kontrolunde doktoruna danisabilirsin. Annelik zor, ufacik seyler bile korkutabiliyor bizleri. Allah hepimizin yardimcisi olsun

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Allah bağışlasın bacim, Allah salih evlatlardan eylesin. Kiz mi erkek mi bebegin?
Hamdolsun ben de iyiyim, cocukla birlikte büyüyorum 🤩
Kızzz bebegim çok şükür 🤩😍ya ne güzel allah bağışlasın 🥰 diğer postlarda ki bir kaç yazını da gördüm de kimse gelmenle ilgili birşeyler yazmamış ve hoşgeldin falan dememişler ben mi kaçırdım acaba gitmeden sevilen biriydin sanki şaşırdım açıkçası.üff nerden aklıma geldiyse şu beynim varya nerden giriyor nerden çıkıyor 😂

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kızzz bebegim çok şükür 🤩😍ya ne güzel allah bağışlasın 🥰 diğer postlarda ki bir kaç yazını da gördüm de kimse gelmenle ilgili birşeyler yazmamış ve hoşgeldin falan dememişler ben mi kaçırdım acaba gitmeden sevilen biriydin sanki şaşırdım açıkçası.üff nerden aklıma geldiyse şu beynim varya nerden giriyor nerden çıkıyor 😂
Allah bagislasin ☺️ bir iki arkadas dedi de cogu kisi hatirlamiyordur bile ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar