Sorum var Kürtaj sonrası gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Kürtaj sonrası gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 528 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kürtaj sonrası gebelik
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum canım her ülkenin doktoru farklı diyor sanırım bu gün gitdim doktor ilk reqli gördükden sonra herşey yeniden sıfıra dönüyor bişey olmaz dedi amma daha çox erkenmiş
Genelde 6 ay denilir canım senin durumuna göre doktorunda öneride bulunmuştur. Allah gönlüne göre versin inşallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genelde 6 ay denilir canım senin durumuna göre doktorunda öneride bulunmuştur. Allah gönlüne göre versin inşallah 🤲
Amin inşallah çox sağol canım 😊

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bilmiyorum canım her ülkenin doktoru farklı diyor sanırım bu gün gitdim doktor ilk reqli gördükden sonra herşey yeniden sıfıra dönüyor bişey olmaz dedi amma daha çox erkenmiş

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah çox sağol canım 😊
Rabbim hakkında hayırlı olani versin inşallah insallah canim

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
.

Çox üzüldüm canım Allah sabır versin bende 8 haftalık bebeyimin 6 haftada kalbinin durduğunu öyrendim 2 ay geçti tekrar hamile olduğumu düşünüyorum bu gün doktoruma gittdim ilk reqli gördükden sonra kalmışsan sorun olmaz dedi. Bide size sormak istedim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
Allah razı olsun inşallah canım 😞🤲 Allah sana da inşallah en hayırlısından en güzelinden bir bebek nasip etsin inşallah 🤲 rabbim gönlüne göre versin canım Allah bir daha yaşatmasın sağ salim kucağına alırsın inşallah 🤲

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun inşallah canım 😞🤲 Allah sana da inşallah en hayırlısından en güzelinden bir bebek nasip etsin inşallah 🤲 rabbim gönlüne göre versin canım Allah bir daha yaşatmasın sağ salim kucağına alırsın inşallah 🤲
Allah sizlerdende razı olsun canım benim Allah bidaha o acıyı kimseye yaşatmasın Amin İnşallah canından bir parçayı kaybetmek çok kötü bişey😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar