Kürtaj Sonrası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Kürtaj Sonrası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 386 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kürtaj Sonrası
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba kızlar kürtajdan sonra bikaç gün geçti ama lekelenme yeni bugün oldu yoğun şekilde acaba normal mi bu durum kahverengi leke bu arada birde ek olarak çok sancım var oluyor mu yani olan varsa muhakkak yazarsa çok mutlu olurum
Tekrardan geçmiş olsun canım benim hafif kanama lekelenme ve sancı iki haftaya yakın sürebilir ya da 5 6 gün olabilir kişiden kişiye değişiyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba kızlar kürtajdan sonra bikaç gün geçti ama lekelenme yeni bugün oldu yoğun şekilde acaba normal mi bu durum kahverengi leke bu arada birde ek olarak çok sancım var oluyor mu yani olan varsa muhakkak yazarsa çok mutlu olurum
Kuzum gayet normal 1 ay kanama ve lekelenmen olabilir ağrılarında sonuçta bir operasyon geçirdin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım benim ya çok üzüldüm. Geçmiş olsun. Allah bir daha yaşatmasın 🤲❤️ ağrı illaki olur ama gün geçtikçe hafiflemesi lazım. Kanama kırmızıya dönüp çoğalırsa Dr ile görüş

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum herkezde farklı bende kürtaj oldum ağrım çok oldu lekelenme olmadı geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.